بازی Star Wars Jedi: Survivor پرفروش‌ترین بازی ماه آوریل شد

موفقیت جنگ ستارگان

پرفروش ترین بازی های ماه آوریل

گروه آماری سیرکانا چندی پیش فهرست پرفروش ترین بازی‌ های ماه آوریل ۲۰۲۳ در ایالات متحده آمریکا را به اشتراک گذاشت.

بر اساس گزارش اخیر گروه سیرکانا، جدیدترین بازی از مجموعه جنگ ستارگان تحت عنوان Star Wars Jedi: Survivor در نخستین ماه از انتشار خود توانسته جایگاه نخست جدول پرفروش ترین بازی های ماه آوریل را به خود اختصاص دهد. به علاوه، این بازی به لطف فروش بی‌نظیر خود، در رده چهارم  پرفروش ترین عناوین سال جاری میلادی نیز قرار گرفته است.

بازی Dead Island 2 کار خود را با قرارگیری در رده دوم جدول آغاز کرده و جایگاه سوم نیز به بازی MLB The Show 23 تعلق دارد. در پی این تغییر و تحول‌ها، ریمیک بازی Resident Evil 4 از رده نخست به رده چهارم نقل مکان کرده و بازی پرطرفدار Hogwarts Legacy نیز به جایگاه هفتم جدول سقوط کرده است.

در ادامه می‌‌توانید فهرست پرفروش ترین بازی های ماه آوریل ۲۰۲۳ در آمریکا را مشاهده کنید:

  1. Star Wars Jedi: Survivor
  2. Dead Island 2
  3. MLB The Show 23
  4. Resident Evil 4
  5. Call of Duty: Modern Warfare II
  6. Hogwarts Legacy
  7. EA Sports PGA Tour
  8. Mega Man Battle Network Legacy Collection
  9. FIFA 23
  10. Mario Kart 8

به طور کلی، میزان درآمد صنعت بازی‌ها در ماه آوریل به بیش از ۴.۱ میلیارد دلار رسیده که در مقایسه با بازه مشابه سال گذشته، حدود ۵ درصد کاهش یافته است. همچنین، درآمد حاصل از فروش بازی‌ها در ماه آوریل برابر با ۳.۶ میلیارد دلار اعلام شده که نسبت به سال قبل با کاهش ۶ درصدی روبه‌رو شده است.

گروه سیرکانا مدعی است که کنسول پلی استیشن 5 از نظر فروش دلاری، بهترین عملکرد را در میان سایر رقبا در ماه آوریل داشته و این در حالی است که نینتندو سوییچ از نظر فروش تعدادی لقب پرفروش‌ترین کنسول ماه در آمریکا را از آن خود کرده است. لازم به ذکر است که درآمد حاصل از فروش سخت‌افزارها در این ماه به بیش از ۳۶۷ میلیون دلار رسیده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا