بازی Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast برای پلی‌استیشن 4 و نینتندو سوییچ رونمایی شد

علاوه بر Jedi Outcast، بازی Jedi Academy هم بر روی سوییچ و پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود!

بازی Jedi Outcast

در طی مراسم Nintendo Direct اعلام شد که بازی Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast این بار برای پلی‌استیشن 4 و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

در جریان مراسم Nintendo Direct، شاهد معرفی چندین اثر جذاب بودیم. اما شاید غیرمنتظره‌ترین آنها، اعلام عرضه دوباره بازی Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast و همچنین بازی Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy بر روی نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن 4 بود.

بازی Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast در تاریخ ۲ مهرماه (۲۴ سپتامبر) سال جاری منتشر خواهد شد. بازی Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy هم اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد که شامل بخش چندنفره هم می‌شود و شما می‌توانید به نبرد با دوستان خود بپردازید. نسخه نینتندو سوییچ هر دو بازی، از قابلیت موشن کنترل یا همان کنترل حرکتی جوی کان‌ها پشتیبانی می‌کنند.

نسخه Jedi Outcast شامل بسیاری از اسلحه‌های مشهور مجموعه Star Wars می‌شود و شما می‌توانید در نبردهای خود از آنها استفاده کنید که مطمئنا بعد از ۱۷ سال حس فوق‌العاده‌ای را به مخاطب القا خواهد کرد. البته مایه تاسف است که هیچ کدام از حالت‌‌های چندنفره این بازی در نسخه سوییچ و پلی‌استیشن 4 بازی وجود ندارد اما با این حال، تجربه بخش کمپین تک‌نفره بازی نیز به تنهایی از ارزش بالایی برخوردار است، به خصوص اگر مدت زمان زیادی از آخرین باری که بازی را تجربه کردید گذشته باشد، و یا حتی اولین بار باشد که می‌خواهید به تجربه این اثر بپردازید!

بازی Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast برای اولین بار در سال ۲۰۰۲ و بازی Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy در سال ۲۰۰۳ عرضه شدند و بعد از گذشت سال‌ها از انتشار این دو بازی، همچنان از آنها به عنوان دوتا از بهترین آثار مجموعه Star Wars یاد می‌شود. مطمئنا طرفداران مجموعه Star Wars خاطرات زیادی با این بازی‌ها دارند و عرضه دوباره آنها بر روی نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن 4 می‌توانست بهترین خبر ممکن باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا