به‌روزرسانی نسل نهمی بازی Star Wars: Jedi Fallen منتشر شد

ارتقا به نسخه‌ی نسل نهم، رایگان است!

به‌روزرسانی نسل نهمی بازی Star Wars: Jedi Fallen منتشر شد مریم خواجوی ۰ ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
به‌روزرسانی نسل نهمی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

بازی Star Wars: Jedi Fallen Order در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی یک به‌روزرسانی دریافت کرد که به آن اجازه می‌داد از قابلیت‌های بیشتر کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس/اس استفاده کند. حال این عنوان با دریافت پورت رسمی خود بیش از قبل می‌تواند از این ویژگی‌ها بهره ببرد.

عنوان Star Wars: Jedi Fallen Order که توانست نقدهای مثبتی از جانب منتقدان دریافت کند، اکنون با قیمت ۴۰ دلار روی پلی‌استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس موجود است. نکته‌ی مهم‌تر آنکه اگر این بازی را روی یکی از کنسول‌های نسل هشتم خریداری کرده‌اید، آپگرید نسخه‌ی نسل نهمی آن کاملا رایگان خواهد بود؛ به عبارتی دیگر نسخه‌های نسل نهمی این عنوان برای دارندگان دیسک بازی که کنسول‌های دیجیتالی این نسل را دارند رایگان است؛ استراتژی‌ای که پیش از این مورد استقبال کنسول پلیرها نیز واقع شده بود. ریسپاون اینترتینمنت طی بیانیه‌ای در رابطه با انتشار این نسخه‌ی شگفت‌انگیز گفت:

ما مفتخریم اعلام کنیم که به‌روزرسانی نسل نهم بازی Star Wars: Jedi Fallen Order از امروز در دسترس قرار می‌گیرد و شما می‌توانید آن را روی کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس و پلی‌استیشن 5 دریافت کنید. اگر در حال حاضر یک کپی از این عنوان در کنسول خود دارید، به‌روزرسانی نسل نهمی این عنوان برای شما رایگان است.

فرایند به‌روزرسانی برای دارندگان دیجیتال بازی آسان‌تر است. تنها کاری که بازیکنان پلی‌استیشن باید انجام دهند این است که به فروشگاه پلی‌استیشن رفته و ورژن نسل نهمی استارز وارز را به لیست بازی‌های خود اضافه کنند. این در حالی است که دارندگان ایکس‌باکس باید همانند سایر به‌روزرسانی‌های از طریق سرویس Smart Delivery، با یک آپدیت ساده می‌توانند به نسخه‌ی ارتقا یافته Star Wars Jedi دسترسی یابند.

مالکان دیسک ایکس‌باکس بازی استار وارز نیز باید از طریق این لینک در وبسایت الکترونیک آرتز، پلتفرم خود را انتخاب کنند و خرید خود را اثبات کنند. برای این کار باید فرمی که سایت در اختیارتان قرار می‌دهد را کامل و به این ترتیب یک کد دیجیتالی برای ورژن نسل نهمی بازی دریافت کنید.

اطلاعات ذخیره‌شده‌ی بازی نیز قابل انتقال به نسل بعدی است. در واقع بازی در اولین اجرا از پلیرها می‌پرسد که تمایل به بارگذاری اطلاعات دخیره‌شده‌ی خود دارند یا خیر.  تروفی‌های دریافتی روی پلی‌استیشن 4 نیز باز می‌شوند؛ هر چند برخی گزارش داده‌اند که این روند به صورت خودکار برای آن‌ها فعال نشده است. 

در حالی که ورژن Xbox Series S روی تنظیمات ۶۰ فریم بر ثانیه با رزولوشن ۱۰۸۰p قرار دارد، بازی روی کنسول‌های Xbox Series X و PS5 از دو حالت ۶۰ فریم بر ثانیه با رزولوشن ۱۴۴۰p یا ۳۰ فریم و رزولوشن 4K پشتیبانی می‌کند. نسخه‌ی نسل نهمی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order همچنین پیشرفت‌های دیگری همچون بافت‌هایی با وضوح بالاتر و زمان بارگیری سریعتر دارد.

دیزنی در تاریخ چهارم می، روز بزرگداشت جنگ ستارگان از یک به‌روزرسانی تابستانی خبر داد. همانطور که منابع از انتشار قریب الوقوع آن خبر دادند، در اوایل این هفته مشخص بود که این تاریخ به همین زودی‌ها رخ خواهد داد و حالا طرفداران می‌توانند بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را روان‌تر و زیباتر از قبل تجربه کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا