به این زودی‌ها منتظر نخستین تریلر Star Wars: The Bad Batch نباشید

تولید انیمیشن‌ها معمولا زمان‌بر تر از آثار لایو اکشن است

نخستین تریلر Star Wars: The Bad Batch

تریسی کنوبیو یکی از کارمندان بخش بازاریابی استودیوی لوکاس‌فیلم اخیرا اعلام کرد نخستین تریلر Star Wars: The Bad Batch به این زودی‌ها منتشر نمی‌شود.

مدتی پس از اینکه آخرین قسمت Star Wars: The Clone Wars روی سرویس دیزنی پلاس در دسترس قرار گرفت، شایعه‌ای به گوش رسید مبنی بر اینکه اسپین‌آف این سریال محبوب با محوریت The Bad Batch در دست ساخت قرار دارد. آن‌ها گروهی از کلون‌ها بودند که نخستین بار در فصل هفت معرفی شده و هر یک مهارت منحصربه‌فردی داشتند. شایعه‌ها سرانجام به حقیقت پیوستند. استودیوی لوکاس‌فیلم دیروز رسما از محصول جدید خود تحت عنوان Star Wars: The Bad Batch رونمایی کرد که برای پخش در سال ۲۰۲۱ میلادی برنامه‌ریزی شده است. این اثر، تلاش‌های اعضای گروه The Bad Batch را برای یافتن هدفی جدید برای ادامه‌ی زندگی‌شان به تصویر می‌کشد.

استودیوها و شرکت‌ها معمولا در هنگام معرفی محصول جدید خود جدا از انتشار جزئیات، یک ویدیوی تبلیغاتی هم منتشر می‌کنند تا علاقه‌مندان آشنایی بیشتری پیدا کنند. در این بین، برخی دیگر ترجیح می‌دهند در ابتدا نام و جزئیات محصولشان را به اشتراک گذشته و اولین تریلر را چند وقت بعد منتشر کنند. استودیوی لوکاس‌فیلم اینبار در دسته‌ی دوم قرار می‌گیرد. آن‌ها دیروز ساخت سریال Star Wars: The Bad Batch را تایید کرده و خلاصه‌ی داستانش را در فضای مجازی منتشر کردند اما خبری از ویدیوی تبلیغاتی نشد. همین موضوع هم سوالاتی را پیرامون زمان پخش اولین تریلر به وجود آورد. تریسی کنوبیو (Tracy Cannobbio) کارمند بخش بازاریابی لوکاس‌فیلم در پاسخ به سوال یکی از کاربران توییتر نوشت نخستین تریلر Star Wars: The Bad Batch به این زودی‌ها عرضه نخواهد شد.

داستان Star Wars: The Bad Batch روی گروه The Bad Batch تمرکز دارد که در ابتدا چهار عضو با نام‌های هانتر، رکر، کراس‌هر و تک داشت اما بعدها یک عضو فرد دیگر به آن‌ها اضافه شد. هانتر از حواس پنج‌گانه‌ی بسیار قوی‌تری نسبت به دیگر کلون‌ها برخوردار است. رکر، قدرت بدنی بسیار زیادی دارد. کراس‌هر، یک تک ‌تیرانداز بسیار ماهر بوده و تک هم سر و کارش با تکنولوژی است. عضو جدید هم اکو نام داشته و یک سایبرگ به شمار می‌رود. اتفاقات سریال در دوران Dark Times روایت می‌شود. این دوران با سقوط جمهوری و ایجاد امپراتوری کهکشانی و همچنین حکمفرمایی پالپاتین آغاز شد. اعضای گروه The Bad Batch هم دیگر به ارتش خدمت نمی‌کنند و حالا به عنوان مزدور زندگی خود را می‌گذرانند. در حال حاضر مشخص نیست در جریان داستان با کدام یک از شخصیت‌های قدیمی ملاقات می‌کنیم.

دیو فیلونی (Dave Filoni) که سابقه‌ی ساخت سریال‌های Star Wars: The Clone Wars و Star Wars Rebels را در پرونده‌ی خود دارد، به عنوان شورانر روی Star Wars: The Bad Batch کار می‌کند. از دیگر تهیه‌کنندگان اجرایی پروژه هم می‌توان به آتنا پورتیلو (Athena Portillo)، برد راو (Brad Rau)، جنیفر کوربت (Jennifer Corbett) و کری بک (Carrie Beck) اشاره کرد. سریال The Bad Batch به صورت انحصاری از سرویس دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا