کمیک بوک Star Wars: Crimson Reign رسما معرفی شد

این اثر دنباله War of the Bounty Hunters است

کمیک بوک Star Wars: Crimson Reign

وب سایت IGN ساعاتی قبل اولین جزئیات را از کمیک بوک Star Wars: Crimson Reign به اشتراک گذاشت که جدیدترین محصول جنگ ستارگان در حوزه نشر است.

مخاطبان عام، جنگ ستارگان را با فیلم‌های سینمایی، سریال‌های تلویزیونی و بازی‌های ویدیویی‌اش می‌شناسند اما این فرنچایز در حوزه‌های دیگر مانند کمیک بوک، رمان، پارک‌های تفریحی و اسباب بازی هم حضور دارد. نکته جالب اینجا است که اولین کمیک بوک فرنچایز با همکاری شرکت مارول و یک ماه قبل از اکران Star Wars: Episode IV – A New Hope به بازارها آمد. البته مدیران مارول در ابتدا با چاپ و انتشار کمیک بوک جنگ ستارگان موافق نبودند اما در انتها نظرشان تغییر کرد.

وب سایت IGN به تازگی اولین اطلاعات از کمیک بوک Star Wars: Crimson Reign را در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است. این اثر، دنباله‌ای برای Star Wars: War of the Bounty Hunters است که نخستین شماره‌اش در مه امسال منتشر شده و آخرین شماره‌اش اواخر اکتبر سال جاری میلادی از راه می‌رسد. Crimson Reign همچنین حاصل تلاش‌های چارلز سول (Charles Soule) است که یکی از قدیمی‌ها در حوزه محصولات چاپی جنگ ستارگان به شمار می‌رود.

چارلز سول در مصاحبه خود با وب سایت IGN فاش کرد کمیک بوک Star Wars: Crimson Reign حول محور شخصیت کیرا و سازمان جنایتکاری کریمزن داون می‌چرخد. در صورتی که کیرا برای شما آشنا نیست، باید بگوییم یکی از شخصیت‌های اصلی Solo: A Star Wars Story بوده و امیلیا کلارک (Emilia Clarke) نقش‌آفرینی‌اش را بر عهده داشت:

اگرچه کیرا نقشی زیادی در Star Wars: War of the Bounty Hunters دارد، این کمیک بوک در واقع درباره بوبا فت است. برای Star Wars: Crimson Reign داستان بزرگی را با محوریت کیرا و سازمان جنایتکاری کریمزن داون نوشتم. این داستان همچنین به اقدامات کیرا در War of the Bounty Hunters ربط دارد.

نویسنده با تجربه کمیک بوک‌های جنگ ستارگان گفت:

درست از لحظه‌ای که مسئولیت نوشتن کمیک بوک‌های جنگ ستارگان را بر عهده گرفتم، می‌خواستم داستان‌های جدیدی را با محوریت شخصیت‌های تازه در فاصله زمانی Star Wars: Episode V – The Empire Strikes Back و Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi روایت کنم.

Star Wars: Crimson Reign یک کمیک بوک کوتاه بوده و پس از انتشار ۵ قسمت به انتها می‌رسد. در ضمن، اولین قسمت در ماه نوامبر سال جاری میلادی به بازار خواهد آمد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا