#مهسا_امینی

تریلر فصل دوم Bad Batch منتشر شد

چقدر تا شروع پخش آن مانده است؟

تریلر فصل دوم Bad Batch منتشر شد و همچنین قرار است پخش این سریال مربوط به Star Wars در فصل پاییز سال جاری باشد.

کلون‌های Star Wars برگشته‌اند تا ماموریت‌های جدیدی را در فصل دوم فصل دوم Bad Batch انجام دهند. لوکاس فیلم طی پنل این سریال در جشن Star Wars اعلام کرد که فصل دوم Bad Batch قرار است در تاریخی نامعلوم در فصل پاییز سال جاری پخش شود.

فصل دوم Bad Batch در سال ۲۰۲۱ میلادی و طی فصل اول این سریال انیمیشنی معرفی شد. فصل دوم قرار است پس از گذشت مدتی از وقایع فصل اول این سریال رخ دهد و در تریلر مشخص شد که کارکتر‌های این سریال کمی مسن‌تر شده‌اند. یک تفاوت دیگر در تریلر فصل دوم Bad Batch هم تغییر ظاهری زره‌هاست. این زره‌ها شامل تغییراتی در طراحی و رنگ شده‌اند و با زره‌های فصل اول این سریال تفاوت دارند.

سریال انیمیشنی Bad Batch شامل دی بردلی بیکر است که نقش خود را به عنوان اکثر کلون‌ها دوباره ایفا می‌کند. این سریال انیمیشنی توسط دیو فیلونی خلق شده و او به همراه جنیفر کوربت که نویسنده‌ی آن است، کار ساخت این این انیمیشن را انجام می‌دهد.

جشن Star Wars علاوه بر پخش فصل دوم Bad Batch، شامل یک سری معرفی‌های دیگر نیز بود. مثلا تاریخ انتشار فصل سوم سریال مندلورین مشخص شد و همچنین آنان سریال Andor را معرفی کردند. در کنار این ۲ هم جزئیاتی در مورد سریال Star Wars: Skeleton Crew اعلام شد و به عنوان حسن ختام نیز اولین تریلر بازی Star Wars Jedi: Survivor منتشر گردید. صد البته همچنین باید به پخش دو قسمت از سریال Obi-Wan Kenobi نیز طی این مراسم اشاره کرد.

نظر شما در مورد تریلر فصل دوم Bad Batch چیست؟ آیا فصل اول این سریال انیمیشنی را تماشا کرده‌اید؟ سریال محبوب مربوط به Star Wars محبوب شما کدام سریال است و تماشای آن را شدیدا به بقیه توصیه می‌کنید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا