رمان جدید Star Wars: The High Republic معرفی شد

فصلی جدید برای طرفداران جنگ ستارگان

رمان جدید جنگ ستارگان

با وجود آن‌که نزدیک به یک ماه تا انتشار عنوان Light of the Jedi باقی مانده، رمان جدیدی از سری The High Republic معرفی شده است.

طبق اطلاعاتی که از سایت رسمی Star Wars منتشر شده، رمان جدیدی به قلم Cavan Scott قرار است منتشر شود. این خبر بعد از ظهر روز جمعه در اینترنت پخش شده و طرفداران فرنچایز جنگ ستارگان از این بابت هیجان‌زده هستند. رمان جدید جنگ ستارگان The High Republic: The Rising Storm نام دارد و دومین عنوان از سری جدید به حساب می‌آید. البته، این اثر دنباله‌ی مستقیمی بر Light of the Jedi نخواهد بود اما به برخی وقایع کتاب قبلی از جمله مبارزه‌ی میان جمهوری عالی جدای و گروه فضایی Nihil هم می‌پردازد. این عنوان در تاریخ ۶ ژوئیه‌ سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۱۵ تیر ماه سال ۱۴۰۰) به مرحله‌ی انتشار می‌رسد و علاقه‌مندان می‌توانند آن را مطالعه کنند.

Cavan Scott که نویسنده‌ی The High Republic: The Rising Storm شمرده می‌شود، می‌گوید نوشتن رمان‌های Star Wars همیشه باعث افتخار و خرسندی او بوده است. او این مسئولیت را جدی می‌گیرد و برای شروع دوره‌ی جدیدی از داستان پردازی، هیجان‌زده است. طبق گفته‌ی اسکات، اعضای Nihil در ماجرای جدید جنگ ستارگان حضور پررنگی خواهند داشت. او می‌گوید ماجرای کهکشان‌ها به سمت و سوی امیدوارکننده‌‌ای پیش می‌رود و اتفاقات هیجان‌انگیزی انتظار خوانندگان را می‌کشد.

طبق اطلاعات منتشر شده، Star Wars: The High Republic: The Rising Storm قرار است در تاریخ ۶ ژوئیه‌ سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۱۵ تیر ماه سال ۱۴۰۰) به انتشار برسد. از تاریخ اعلام شده علاقه‌مندان به فرنچایز علمی تخیلی جنگ ستارگان می‌توانند داستان‌های جذاب و جدید کهکشان‌ها را بخوانند و از آن لذت ببرند. البته فراموش نشود که رمان Light of the Jedi هم در تاریخ ۵ ژانویه سال آینده‌ی میلادی (مصادف با ۱۶ دی ماه سال جاری) عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا