1%
  • 0/10

تهیه‌کننده‌ی Star Trek II: The Wrath of Khan روی فیلم جدید این سری کار می‌کند

ظاهرا دو پروژه‌ی سینمایی از فرنچایز استار ترک در دست ساخت قرار دارد

تهیه‌کننده‌ی Star Trek II: The Wrath of Khan روی فیلم جدید این سری کار می‌کند ۰ ۲۳ تیر ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
تهیه‌کننده‌ی Star Trek II: The Wrath of Khan

رابرت سالین تهیه‌کننده‌ی Star Trek II: The Wrath of Khan در مصاحبه‌ی جدید خود فاش کرد مشغول نوشتن فیلمنامه‌ی استار ترک جدید است.

جدیدترین فیلم سینمایی استار ترک در سال ۲۰۱۶ میلادی تحت عنوان Star Trek Beyond روی پرده‌ی نقره‌ای رفت. اگرچه بازخوردهای منتقدان نسبت به نهمین ساخته‌ی جاستین لین (Justin Lin) مثبت بود اما این فیلم علمی تخیلی نتوانست مطابق انتظارات پارامونت پیکچرز عمل کند. طبق اطلاعات موجود، Beyond در مدت زمان اکران خود فروشی معادل ۳۴۳ میلیون دلار را به ثبت رساند، در حالی که ۱۸۵ میلیون دلار هزینه‌ی ساختش شده بود. همین موضوع هم باعث شده تا آینده‌ی فرنچایز در صنعت سینما در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد تا جایی که سایمون پگ (Simon Pegg) بازیگر استار ترک نسبت به ساخته شدن قسمت جدید مطمئن نیست.

رابرت سالین (Robert Sallin) یکی از فعالان آمریکایی سینما است که در پرونده‌ی حرفه‌ای او آثار مختلفی از جمله Star Trek II: The Wrath of Khan دیده می‌شود. او در مصاحبه‌ی جدید خود با Den of Geek فاش کرد مشغول نوشتن فیلمنامه‌ی استار ترک جدید بوده و درباره‌ی این پروژه صحبت‌هایی را با مدیران پارامونت پیکچرز انجام داده اما هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است. تهیه‌کننده‌ی Star Trek II: The Wrath of Khan پیرامون فیلم جدید گفت:

طرح اولیه برای یک فیلم سینمایی دارم که درباره‌اش به صورت تلفنی با مدیران پارامونت پیکچرز صحبت کرده‌ام. به شما اطمینان می‌دهم این اثر [در صورت ساخته شدن] بخشی از دنیای اصلی فرنچایز بوده و ویژگی‌هایی خواهد داشت که در هیچ کدام از فیلم‌های استار ترک ندیده‌اید. مدیران استودیو منتظر هستند تا نتیجه‌ی پروژه‌ی نوا هاولی (Noah Hawley) مشخص شود و سپس درباره‌ی فیلم من صحبت کنند.

نوا هاولی نویسنده و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی بوده و تاکنون سریال‌های شناخته‌شده‌ای از جمله Fargo و Legion را خلق کرده است. او از سوی پارامونت پیکچرز استخدام شده تا فیلمنامه‌ی Star Trek 4 را نوشته و سپس وظیفه‌ی کارگردانی را بر عهده بگیرد. اینطور که به نظر می‌رسد، مدیران استودیو منتظر هستند تا فیلمنامه‌ی هاولی آماده شده و سپس درباره‌ی تایید یا رد این پروژه تصمیم بگیرند. در ضمن، رابرت سالین در بخش دیگر صحبت‌های خود به تعریف و تمجید از هاولی پرداخت:

از اینکه پارامونت پیکچرز نوآ هاولی را برای کار روی استار ترک بعدی انتخاب کرده هیجان زیادی دارم چون احترام بسیاری برای آثارش قائل هستم. از دید من کارهای او منحصربه‌‌فرد، جذاب و شگفت‌انگیز هستند. فکر می‌کنم این پسر استعداد زیادی دارد. کنجکاو هستم ببینم چه چیزی را برای فرنچایز استار ترک به ارمغان می‌آورد.

تهیه‌کننده‌ی Star Trek II: The Wrath of Khan در ادامه‌ی صحبت‌های خود گفت:

فیلمی که روی آن کار می‌کنم اثری کاملا متفاوت خواهد بود، مگر اینکه از پروژه کنار گذاشته شوم [و تغییراتی روی آن به وجود بیاید]. محصولی شبیه به این در فرنچایز استار ترک تولید نشده است و فکر می‌کنم داستانش بخشی از دنیای اصلی خواهد بود. امیدوار هستم یک روز بتوانم ملاقاتی با مدیران پارامونت پیکچرز داشته باشم.

Star Trek 4 فعلا هیچ گونه تاریخ انتشاری ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments