تریلر فصل چهارم سریال Star Trek: Discovery منتشر شد

کاپیتانی جدید در لایتنهای فضا

 سه فصل قبلی سریال پیشتازان فضا: دیسکاوری آن‌قدر جذابیت داشت که +Paramount بخواهد در کامیک کان نیویورک تریلر فصل چهارمش را منتشر کند. در تریلر فصل چهارم Star Trek: Discovery می‌بینیم که سونیا مارتین گرین در نقش کاپیتان مایکل برنهام می‌خواهد کاپیتانی سفینه‌ای را برعهده بگیرد. حتی پارامونت پلاس پا را فراتر می‌گذارد و رسما پوستر فصل جدید سریالش را رونمایی می‌کند. پوستری که در آن مارتین گرین می‌خواهد بر صندلی کاپیتان تکیه بزند. از همین‌جا مشخص است که با سریال معمولی سروکار نداریم.

نقش مارتین گرین و ماجرای فصل چهارم

هنوز کاپیتان برنهام روی صندلی کاپیتانی ننشسته و خدمه‌اش را سر خط نکرده بود که تیمش را به سمت تهدید مرموز و غیرعادی می‌کشاند. تهدیدی که کل کهکشان را گرفتار مخمصه‌ای می‌کند که نظیرش را تا به امروز ندیده‌اند و به این زودی‌ها هم بیرون آمدنی نیستند. تهدید مبهمی که برای آینده‌ای بهتر باید زحمت شکست دادن آن تهدید را به جان بخرند. انگار که آشوب‌های فضایی تمامی نداشته باشد، فدراسیون اتحادیه سیارات روسای سیارات را جمع می‌کند و به این ذهنیت می‌رسند که تمام موجودات برای نجات آینده باید با یکدیگر متحده شوند.

مارتین گرین از احساس برنهام بر تکیه زدن به صندلی کاپیتانی می‌گوید:

برای من بسیار اتفاق مهمی است که کاپیتان فصل چهارم بشوم و خدمه را گوش به فرمان کنم. خدمه‌ای که باید از یک زن سیاه پوست پیروی کنند. در کل، هم این نقش و هم فرنچایز اتفاق بزرگی برایم است.

بازیگران و تیم فصل چهارم سریال Star Trek: Discovery

سنیکا مارتین گرین (کاپیتان مایکل برنهام)، آنتونی راپ (پال استامتس)، مری ویزمن (سیلویا تیلی)، ویلسون کروز (دکتر هیو کالبر)، دیوید آیالا (کلیولند بوکر)، بلو دل باریو (آدریا)، داگ جونز (سارو)، بازیگر میهمان ایان الکساندر (گری) از بازیگران و میشل پارادایز، هیدر کادین، آرون بایرز، اولاتوند اسونسانمی، فرانک سیراکوزا، جان ویبر، راب رادنبری و ترود روث هم از تهیه کنندگان اجرایی سریال پیشنازان فضا هستند. البته میشل پارادایز علاوه بر تهیه کنندگی، شورانری سریال را هم برعهده می‌گیرد. Secret Hideout و Roddenberry Entertainment هم قرار است با همکاری استودیو CBS این سریال را تهیه کنند.

فیلم‌های پیشتازان فضا دیدنی بود، چه برسد به سریالش که اگر مخاطب را جذب نمی‌کرد تا سه فصل هم پیش نمی‌رفت. هی فصل به فصل رفتند جلو تا اینکه امروز تریلر فصل چهارم سریال Star Trek: Discovery را منتشر کردند که می‌توانید ببینید. تاریخ پخش فصل چهارم سریال Star Trek: Discovery در ۱۸ نوامبر ۲۰۲۱ (مصادف با ۲۷ آبان ۱۴۰۰) است. نظرشما درباره سریال چیست؟ فصل‌های قبلی را دیده‌اید؟ اگر سریال جذابی هست، به دیگران پیشنهادش بدهید. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا