نخستین اسکرین شات Stalker 2 جنگلی تاریک را به تصویر می‌کشد

همچنان خبری از پلتفرم‌های هدف نیست

نخستین اسکرین شات Stalker 2 جنگلی تاریک را به تصویر می‌کشد سورنا رضایی ۰ ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
نخستین اسکرین شات Stalker 2

استودیوی GSC Game World دقایقی قبل نخستین اسکرین شات Stalker 2 را از طریق توییتر به اشتراک گذاشت. این تصویر جنگلی تاریک را نشان می‌دهد.

سه سال پس از عرضه‌ی Stalker، استودیوی GSC Game World از نسخه‌ی جدید فرنچایز تحت عنوان Stalker 2 رونمایی و اعلام کرد این بازی در سال ۲۰۱۲ میلادی برای پلتفرم‌های هدف عرضه خواهد شد. روند توسعه مطابق انتظار پیش نرفت و سازندگان در آوریل سال ۲۰۱۲ از لغو این پروژه خبر دادند. اعضای این استودیوی اوکراینی دست بردار نبودند و بار دیگر به سراغ Stalker 2 رفتند. ساخت نسخه‌ی جدید اواسط سال ۲۰۱۸ تایید شد.

حال و با گذشت حدودا دو سال از آن زمان، استودیوی GSC Game World نخستین اسکرین شات Stalker 2 را از طریق توییتر منتشر کرد. این تصویر جنگلی تاریک را به تصویر می‌کشد که در گوشه و کنار آن خودروهای قدیمی و زنگ‌زده دیده می‌شود. دو نکته‌ی قابل‌توجه دیگر در این تصویر وجود دارد: مورد اول، وجود یک ناهنجاری حاصل از انفجار هسته‌ای در داخل این جنگل است؛ مورد دوم و پایانی، به پیشرفت گرافیکی این بازی در مقایسه با نسخه‌ی اول ارتباط دارد. البته نباید چندان غافل‌گیر شد. به هر حال ۱۳ سال از انتشار Stalker می‌گذرد و کاملا منطقی است که شاهد چنین پیشرفت چشمگیری در حوزه‌ی جلوه‌های بصری باشیم.

حساب رسمی Stalker در پست دیگری یک بیانیه را به اشتراک گذاشت که بخشی از آن در ادامه قرار گرفته است:

۱۳ سال پیش S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl را منتشر کردیم. دنیا پس از این اتفاق هرگز مثل قبل نشد. میلیون‌ها کاربر وارد منطقه‌ی ممنوعه (ناحیه‌ای اطراف چرنوبیل) شدند. آن‌ها که به دنبال کشف رازهای مختلف بودند، بر سختی‌ها غلبه کردند، آیتم‌های ارزشمند را یافتند، با هیولاها جنگیدند و به عضویت گروه‌های مختلف در آمدند. بدین ترتیب، به یک استاکر واقعی تبدیل شدند.

تعداد بسیاری از شما در شرایط قرنطینه به سر می‌برید. به همین دلیل امروز و چنین شرایطی را برای رونمایی اولیه از پروژه‌ی رازآلودی که روی آن کار می‌کنیم انتخاب کردیم. این اسکرین شات را به عنوان هدیه‌ای ناقابل در نظر گرفته و منتظر هدایای بیشتر طی ماه‌های باقی مانده از سال ۲۰۲۰ میلادی باشید.

اگر برنامه‌های سازندگان طی این مدت تغییر نکرده باشد، احتمالا در سال ۲۰۲۱ میلادی شاهد انتشار Stalker 2 خواهیم بود. این بازی با استفاده از انجین گرافیکی آنریل ساخته می‌شود و تاکنون حرفی از پلتفرم‌های هدف به میان نیامده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا