بازی STALKER 2 روی ایکس‌باکس سری ایکس با چه کیفیتی اجرا می‌شود؟

در ادامه‌ی چرنوبیل

بازی STALKER 2 روی ایکس‌باکس سری ایکس با چه کیفیتی اجرا می‌شود؟ مهسا سپاهی ۰ ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی STALKER 2

اخیرا اطلاعات تازه‌ای از کیفیت بازی STALKER 2 روی کنسول نسل بعدی مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس سری ایکس منتشر شده است.

بازی STALKER 2 نزدیک به دو سال است که در دست توسعه قرار دارد و این روزها اطلاعات جدیدی از آن منتشر می‌شود. بیش از ۱۱ سال از عرضه‌ی آخرین نسخه‌ی سری استاکر می‌گذرد و بازی جدید این عنوان قرار است یک دنباله‌ای مستقیم باشد و ماجرایی که بعد از انفجار عظیم چرنوبیل که در سال ۱۹۸۶ رخ داد را روایت کند. در واقع، در استاکر 2 شاهد نتایج و پیامدهای انفجار خواهیم بود.

بازی مورد انتظار استودیوی GSC Game World در سال ۲۰۲۱ برای ایکس‌باکس سری ایکس عرضه و با توجه به قابلیت‌هایی که برای کنسول نسل آینده‌ی مایکروسافت در دسترس قرار گرفته، ساخته می‌شود. توسعه‌دهندگان می‌گویند این بازی با فریم ریت ۱۲۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود و اعضای استودیو برای پیاده سازی این هدف در تلاش هستند.

به‌نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان بازی STALKER 2 نسبت به این عنوان جاه طلبی بسیاری داشته و قصد دارند نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس آن را به بهترین شکل ممکن تولید کنند. همچنین، این بازی با پشتیبانی از تکنولوژی رهگیری پرتو و رزولوشن 4K، از قابلیت‌های گرافیکی ایکس‌باکس سری ایکس بهره‌مند خواهد شد. این قابلیت در صفحه‌ی رسمی STALKER 2 در وب‌سایت ایکس‌باکس تایید شده است.

در استاکر 2 بازیکنان با قرار گرفتن در نقش استاکر و با هدف پیدا کردن برخی اقلام پزشکی که به انسان‌ها قابلیت‌های مختلفی می‌دهد، وارد منطقه چرنوبیل می‌شوند. در کنار انسان‌ها و موجودات جهش‌یافته، بازیکنان با خطرات مختلفی مثل ارتش ملی و جناح‌های مختلف بازی هم مواجه خواهند شد و به‌طور کلی باید با چالش‌های زیادی دست و پنجه نرم کنند.

دومین بازی از سری استاکر قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی برای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه شود. هنوز تاریخ دقیق‌تر انتشار این بازی از سوی توسعه‌دهندگان اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا