#مهسا_امینی

ساخت فصل دوم سریال اسکویید گیم رسما به تایید رسید

محبوب‌ترین سریال نتفلیکس تمدید شد.

اسکویید گیم برای فصل دوم بازمی‌گردد. جزئیات بیشتر در رسانه سرگرمی

«هوانگ دونگ هیوک»، خالق و کارگردان سریال فوق العاده محبوب اسکویید گیم، اعلام کرد که فصل دوم آن در مرحله برنامه ریزی است.

 هوانگ در مصاحبه با آسوشیتدپرس گفت:

فشار زیاد، تقاضا و عشق زیادی برای ساخت ادامه این سریال وجود دارد. بنابراین تقریباً احساس می‌کنم شما چاره‌ای برای ما باقی نمی‌گذارید! اما من می‌گویم که واقعاً فصل دوم وجود خواهد داشت. فصل دوم در حال حاضر در ذهن من است. اما فکر می‌کنم هنوز خیلی زود است که بگوییم چه زمانی و چگونه این اتفاق می‌افتد. بنابراین من این را به شما قول می‌دهم. «گی هون» باز خواهد گشت و کاری برای دنیا انجام خواهد داد.

این درام کره‌ای ۹ قسمتی برای نتفلیکس بسیار خوب عمل کرد و به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های این سرویس پخش تبدیل شد. همانطور که «تایلر» در زمانی که اثر شروع به اوج گرفتن خود می‌کرد، نوشت، احساس می‌کند که این سریال از بتل رویال (Battle Royale) الهام گرفته شده است؛ فیلمی در سال ۲۰۰۰ که در نهایت به پایه بازی‌هایی مانند فورتنایت (Fortnite) و پابجی (PUBG) تبدیل می‌شود.

 پس منطقی است که اسکویید گیم همچنین الهام بخش موجی از کلون‌های بازی‌های ویدیویی بوده است. هزاران نمونه کوچک از اسکویید گیم نیز در حالت خلاقانه بازی‌های ماینکرفت (Minecraft)، روبلاکس (Roblox) و فورتنایت ظاهر شدند. این احتمال وجود دارد که در آینده ما حتی یک بازی رسمی با همان نام اسکویید گیم  ببینیم و نتفلیکس گفته که در حال بررسی آن است.

در حالی که احساس می‌کنم آن‌ها می‌توانستند اسکویید گیم  را در یک فصل به پایان برسانند، برای فصل دوم بسیار هیجان‌زده هستم. اگرچه امیدواریم که اگر گی هون بخواهد برای ۹ قسمت دیگر این کار را انجام دهد، کلاه گیس قرمز بهتری برای او تدارک ببینند.

نظر شما راجع به فصل دوم سریال اسکویید گیم چیست؟ فکر می‌کنید می‌تواند با ایده‌ها و صحنه‌های خلاقانه‌اش یکبار دیگر بتواند به تیتر اول رسانه‌ها تبدیل شود؟


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا