فیلم جدید کارگردان اسکویید گیم خشونت‌بارتر از سریال محبوب نتفلیکس خواهد بود

هوانگ دونگ هیوک پروژه‌ بعدی‌اش می‌گوید

فیلم جدید کارگردان اسکویید گیم خشونت‌بارتر از سریال محبوب نتفلیکس خواهد بود شینا گازرانی ۱ ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ سینمای جهان
کارگردان اسکویید گیم

سریال Squid Game با سطح حیرت‌انگیزی از خشونت در خلال داستان بیمارگونه‌اش مخاطبان را در سرتاسر جهان شگفت‌زده کرد، اما ظاهراً فیلم بعدی کارگردان اسکویید گیم بسیار خشونت‌آمیزتر از محتوای سریال خواهد بود.

هوانگ دونگ هیوک (Hwang Dong-hyuk) کارگردانی بسیاری از صحنه‌های جنایت‌آمیزی را برعهده داشت که اسکویید گیم را به یکی از شناخته شده‌ترین سریال‌های تاریخ نتفلیکس تبدیل کرد. با این حال، کارگردان اظهار می‌کند که صحنه‌های وحشتناکی از جمله بازی چراغ قرمز/ چراغ سبز و مسابقه طناب‌کشی تنها پیش‌نمایشی بوده اند از آنچه که او برای پروژه بعدی‌اش در ذهن دارد.

ظاهراً، هوانگ هم‌زمان که روی ساخت فصل دوم سریال اسکویید گیم تمرکز کرده است، برای ساخت فیلمی اقتباسی بر اساس رمان Killing Old People Club اثر اومبرتو اکو (Umberto Eco)، مورخ ایتالیایی قرون وسطی، نیز برنامه‌هایی در سر دارد. او وعده داده است که فیلم جدیدش در نهایت محصولی بسیار خشونت‌بارتر از سریال خواهد بود.

کارگردان سریال اسکویید برنامه‌هایش برای ساخت فیلم بعدی‌اش را ستیزآمیز توصیف می‌کند. او در مصاحبه با Variety گفت که تا به حال فیلم‌نامه‌ای ۲۵ صفحه‌ای برای فیلم نوشته و فعلا آن را KO Club نامیده است. احتمالاً او با این نام‌گذاری قصد داشته تهیه‌کنندگان را برای قبول ساخت ترغیب کند. هوانگ حتی در این رابطه به شوخی می‌گوید که احتمالاً پس از اکران فیلم باید از دست افراد مسن قایم شود.

شاید اخبار منتشرشده درباره فیلم جدید کارگردان اسکویید گیم طرفداران صنعت سینمایی کشور کره جنوبی را چندان شگفت‌زده نمی‌کند. چنان‌که برخی از فیلم‌های سینمایی به‌یادماندنی کره‌ای مانند  Train to Busan (قطار بوسان)، Oldboy و حتی Parasite (انگل) نیز سکانس‌های خون‌بار و اتفاقات شوکه‌کننده‌ای را به نمایش گذاشتند.

از قضا، هوانگ پیش‌تر اشاره کرده بود که حدود ۱۰ سال برای نوشتن فیلم‌نامه اسکویید گیم زمان صرف کرده و بارها روایت را تغییر داده بود، زیرا سرمایه‌گذاران و تهیه‌کنندگان درباره خشونت زیاد سریال ابراز نگرانی می‌کردند. او می‌گوید: «زمانی که فیلم‌نامه را به تهیه‌کننده سریال نشان دادم به من گفت که باید خارج از کشور کره، در جایی مانند ایالات متحده برای ساخت سریال اقدام کنید. زیرا به‌نظر می‌رسد که چنین فیلم‌نامه‌ای برای یک نمایش جهانی تهیه شده است.»

خبر دیگری که ممکن است طرفداران سریال اسکویید گیم را نگران کند، تأخیر در انتشار فصل دوم سریال اسکویید گیم تا سال ۲۰۲۴ است که هوانگ نیز این خبر را تایید می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا