نسخه‌ی ریبوت فیلم نوستالژیک Spy Kids در دست ساخت قرار دارد!

رابرت رودریگز بازمی‌گردد

نسخه‌ی ریبوت Spy Kids

استودیوی آمریکایی اسکای‌دنس مدیا قصد دارد با همکاری رابرت رودریگز نسخه‌ی ریبوت Spy Kids را ساخته و راهی سینماهای سراسر جهان کند.

رابرت رودریگز (Robert Rodriguez) که با ساخت Desperado و From Dusk till Dawn توانسته بود نامی برای خود دست و پا کند، در سال ۲۰۰۱ میلادی فیلم جدیدش را با نام Spy Kids به سینماها فرستاد. این اثر به واسطه‌ی اکشن سریع و طنزی متناسب با تمامی اعضای خانواده مورد توجه قرار گرفت و در مقابل بودجه‌ی ۳۵ میلیون دلاری خود، در حدود ۱۵۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. موفقیت‌های تجاری این فیلم باعث شد استودیوی ترابل‌میکر (Troublemaker Studios) با ساخت قسمت‌های دوم و سوم موافقت کند. Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams و Spy Kids 3-D: Game Over به ترتیب در سال‌های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۳ روی پرده‌ی نقره‌ای آمده و فروش بسیار خوبی را تجربه کردند.

رابرت رودریگز چند سال پس از اکران Spy Kids 3-D: Game Over تصمیم گرفت نسخه‌ی ریبوت Spy Kids را بسازد. Spy Kids: All the Time in the World نهایتا در سال ۲۰۱۱ میلادی به سینماها آمد و بازخوردهای بسیار منفی‌ای را از سوی منتقدان دریافت کرد. حضور جسیکا آلبا (Jessica Alba) در تیم بازیگری هم فایده‌ای نداشت تا چهارمین فیلم بچه‌های جاسوس تنها ۸۵ میلیون دلار بفروشد، در حالی که ۲۷ میلیون دلار هزینه‌ی ساختش شده بود. در پی این این اتفاق، استودیوی ترابل‌میکر تصمیم گرفت مجموعه را برای مدتی کنار بگذارد. حال و با گذشت حدودا ۱۰ سال، زمان تغییر شرایط فرا رسیده است.

به گزارش وب سایت Deadline، اسکای‌دنس مدیا موفق شده با اسپای‌گلس مدیا به توافق رسیده و امتیاز ساخت فیلم سینمایی یا سریال بر اساس مجموعه‌ی بچه‌های جاسوس را به دست بیاورد. در ادامه‌ی مطلب آمده اسکای‌دنس قصد دارد همکاری تازه‌ای را با رابرت رودریگز آغاز کرده و وظیفه‌ی نویسندگی و کارگردانی نسخه‌ی ریبوت Spy Kids را به او بسپارد. گری باربر (Gary Barber) و پیتر اویلاتاگور (Peter Oillataguerre) هم از طرف اسپای‌گلس به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی انتخاب شده و قرار است روی روند ساخت این اثر نظارت داشته باشند. در ضمن، اسپای‌گلس امیدوار است این قرارداد به ساخت آثار مختلف و جلب نظر نسل جدید مخاطبان کم سن و سال منجر شود.

نزدیک به یک دهه از ساخت و اکران Spy Kids: All the Time in the World می‌گذرد و احتمالا تعداد بسیار کمی از کودکان نسل کنونی نام بچه‌های جاسوس را شنیده‌اند. با این حال، به نظر می‌رسد فرصت مناسب برای بازگرداندن این مجموعه به مرکز توجه‌ها فرا رسیده است. برای اثبات این ادعا می‌توان به We Can Be Heroes اشاره کرد که از لحاظ ایده‌ی کلی داستان شباهت‌هایی به بچه‌های جاسوس داشته و اواخر دسامبر سال گذشته‌ی میلادی از نتفلیکس منتشر شد. علی‌رغم اینکه بازخوردهای منتقدان متوسط بوده‌اند، این فیلم ابرقهرمانی موفق شد عملکرد خوبی را در زمینه‌ی بازدید به ثبت رسانده و موافقت غول استریم را برای ساخت قسمت دوم به دست بیاورد.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که رابرت رودریگز کارگردانی We Can Be Heroes را بر عهده داشته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا