سه دقیقه ابتدایی Spiral را اینجا مشاهده کنید

همان چیزی که انتظار می‌رفت

سه دقیقه ابتدایی Spiral را اینجا مشاهده کنید سورنا رضایی ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر (سینمایی)

سه دقیقه ابتدایی Spiral توسط لاینزگیت در وب سایت یوتیوب قرار گرفته و علاقه‌مندان می‌توانند به صورت رایگان به تماشای آن بنشینند.

کریس راک (Chris Rock) کمدین، بازیگر، نویسنده و تهیه‌کننده آمریکایی است. او چند سال پیش و در یک مراسم ازدواج با مایکل برنز (Michael Burns) یکی از مدیران لاینزگیت ملاقات کرد و به او از علاقه‌اش به ساخت یک فیلم در ژانر ترسناک گفت. راک چند وقت بعد ایده‌هایش پیرامون فرنچایز اره (Saw) را به شکل رسمی‌تری با استودیو آمریکایی به اشتراک گذاشت و آن‌ها واکنش مثبتی نشان دادند. بدین ترتیب، ساخت قسمت جدید در دستور کار قرار گرفت. با گذشت مدتی، دارن لین بوسمن (Darren Lynn Bousman) به عنوان کارگردان انتخاب شد. او با مجموعه غریبه نبوده و قبلا سه قسمت از Saw را ساخته بود.

فیلم جدید اره با نام Spiral یا Spiral: From the Book of Saw شناخته شده و درباره دو کارآگاه به نام‌های زک بنکس و ویلیام شنک است. آن‌ها روی قتل‌های سریالی‌ای تحقیق می‌کنند که در نقاط مختلف شهر رخ داده‌اند. در همین حین، مارکوس بنکس که پدر زک و یک کارآگاه کارکشته و مشهور است، تحقیقات جداگانه‌ای را آغاز می‌کند. اگرچه جیگساو مدت‌ها قبل مرد، فردی به تقلید از او قربانیانی را انتخاب کرده و آن‌ها را وارد بازی‌های خطرناکی می‌کند. کریس راک، ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) و ماریسون نیکولز (Marisol Nichols) از بازیگران شاخص فیلم هستند.

لاینزگیت چندی پیش سه دقیقه ابتدایی Spiral را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو افسر پلیسی را نشان می‌دهد که وارد مسیر زیرزمینی مترو شده و در راهروهای پر پیچ و خم، به دنبال قاتل می‌گردد. مطابق انتظار، افسر پلیس در دام افتاده و گرفتار می‌شود. پس از به هوش آمدن، متوجه می‌شود زبانش داخل یک گیره قرار داشته و هیچ راهی برای بیرون کشیدنش وجود ندارد. تنها انتخاب، این است که صندلی زیر پاییش را بیاندازد تا وزنش باعث پاره شدن زبان و نجات او شود. افسر پلیس باید این کار را در زمان کوتاهی انجام دهد؛ زیرا یک قطار به زودی از راه می‌رسد.

سه دقیقه ابتدایی Spiral ثابت می‌کند فردی که از جیگساو تقلید کرده و تله‌های مرگباری را خلق می‌کند، به اندازه او می‎‌تواند خلاق و ترسناک باشد. این ویدیو همچنین به طرفداران قدیمی مجموعه Saw اطمینان می‌دهد نگرانی‌ها بی‌مورد بوده و صحنه‌های مربوط به شکنجه مانند قسمت‌های پیشین بسیار آزاردهنده بوده و قادر هستند روان مخاطب را بهم بریزند. از آن‌جایی که کریس راک به خاطر آثار کمدی به شهرت رسید، گروهی از طرفداران می‌ترسیدند حضورش به کم شدن صحنه‌های ترسناک و اضافه شدن المان‌های طنز منجر شود.

لازم به ذکر است نهمین فیلم اره از تاریخ ۲۴ اردیبهشت (مصادف با ۱۴14 مه) به سینماها خواهد آمد. در ضمن، احتمال ساخته شدن قسمت بعدی وجود دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا