پوستر فیلم Spider-Man: No Way Home گرین گابلین را با لباسی تازه نشان می‌دهد

آیا گابلین شرور اصلی است؟

پوستر فیلم Spider-Man: No Way Home گرین گابلین

در جدیدترین پوستر فیلم Spider-Man: No Way Home می‌توانید چهره جدید گرین گابلین (Green Goblin) با بازی ویلم دفو (Willem Dafoe) را مشاهده کنید که سوار بر اسکیت پرنده خود ایستاده است.

مدت زیادی تا اکران جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول باقی نمانده و چنان که پیداست، برخلاف سکوت طولانی که سونی و استودیو مارول برای رونمایی از جزئیات این فیلم، پیش از انتشار تریلر کرده بودند، حال به حمله تیزرها و پوسترهای مختلف تبدیل شده است! با این حال، هرقدر هم که تیزرها تکراری باشند و پوسترها اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) و توبی مگوایر (Tobey Maguire) را نشان ندهند، باز هم جزئیات بسیار ریزی وجود دارد که آن‌ها را تازه نگه می‌دارد. درست به مانند پوستر جدیدی که برای این اثر سینمایی منتشر شده است!

در واقع این پوستر هماطور که در تصویر فوق می‌بینید، نشان می‌دهد که مرد عنکبوتی در کنار دکتر استرنج (Dr. Strange) ایستاده و ام جی (MJ) نیز در مرکز عکس قرار دارد. همچنین جیمی فاکس (Jamie Foxx) در نقش الکترو (Electro) پایین تصویر دیده می‌شود که ظاهر تازه‌ای نسبت به آنچه که در The Amazing Spider-Man 2 دیده بودیم دارد. اما جدای از تمامی این موارد، باز هم می‌توان گرین گابلین را پشت سر همه این ابرشرورها و قهرمان‌ها دید! با این وجود این شخصیت که ویلم دفو دوباره نقش آن را بازی می‌کند، در پوستر جدید فیلم Spider-Man: No Way Home با ظاهری نسبتا متفاوت حاضر شده است!

تغییر لباس گرین گابلین در پوستر فیلم Spider-Man: No Way Home

گرین گابلین ابرشروری است که در دنیای سینما، اولین بار در فیلم Spider-Man سال ۲۰۰۲ به کارگردانی سم ریمی (Sam Raimi) ظاهر شد. این شخصیت در واقع همان نورمن آزبورن (Norman Osborn) است که وقتی با نهایی کردن پروژه گابلین سبز مخالفت شد، خودش سرم خطرناکی که اختراع کرده بود را به بدنش تزریق کرد و با گاز گرین گابلین جهش پیدا کرد. این باعث شد تا نورمن آزبورن قدرت‌های بسیاری را به دست بیاورد، اما در همین حین دچار برخی مشکلات روانی شود که او را به انجام کارهایی که نمی‌خواست وادار می‌کرد. این دوگانگی شخصیتی توسط ویلم دفو به حدی حرفه‌ای و جذاب اجرا شده بود که بعد از او، عملا کسی فکرش را هم نمی‌کند که کسی بتواند در این حد حرفه‌ای نقش گرین گابلین نورمن آزبورن را به این خوبی بازی کند.

با این حال گرین گابلین در فیلم اول کشته شد و سپس در دو اثر دنباله بعدی، به عنوان کسی که در خلوت با هری آزبورن (Harry Osborn) حرف می‌زد ظاهر شد. اما خبر بزرگ زمانی است بود که شنیدیم ویلم دفو برای ایفای نقش گرین گابلین اصلی، یک بار دیگر اینبار در فیلم Spider-Man: No Way Home بازمی‌گردد! در واقع این شخصیت نیز درست به مانند تمامی ابرشرورهای دیگری که به دلیل بهم زدن خط زمان و مکان توسط دکتر استرنج احضار شده‌اند، دقیقا از همان لحظه مرگ بازگشته و به همین دلیل ابتدا در تریلر دوم او را با همان لباس قدیمی و سپس در صحنه‌ای کوتاه با لباس جدید می‌بینیم.

نکته جالب اینجاست که تمامی ابرشرورهای حاضر در No Way Home همه از فیلم‌های قبلی سری‌های مختلف Spider-Man هستند، اما همه اکثر هنگام رسیدن به این جهان جدید، به نحوی ارتقا پیدا کرده‌اند! الکترو از یک راکتور شبیه به آنچه که تونی استارک داشت برای جذب بیشتر برق و هدایت آن استفاده می‌کند، دکتر اختاپوس نانوبات‌های لباس ایرون اسپایدر را به چنگال‌های خود وصل کرده و در نهایت، ظاهرا گرین گابلین کلاه فلزی و عجیب خود را با یک هودی عوض کرده است! در پوستر جدید فیلم Spider-Man: No Way Home نیز دقیقا می‌توانید این لباس جدید گرین گابلین را مشاهده کنید.

حال جدای از این ظاهر جدید، بسیاری از افراد می‌گویند که گابلین در واقع شرور اصلی فیلم خواهد بود؛ چراکه در تریلرهای منتشر شده خود هرگز در نبردها شرکت نکرده و همچنین با بمب‌های خود ظاهرا قصد دارد تا عمه می را بکشد! با این وجود فعلا این فقط یک تئوری است و هرگز نمی‌توان به آن اعتماد کرد، نظر شما درباره این موضوع چیست؟

در حال حاضر اگر از طرفداران دنیای سینمایی مارول هستید، می‌توانید تا زمان اکران فیلم Spider-Man: No Way Home، سریال Hawkeye را تماشا کنید که دو قسمت آن در حال حاضر از شبکه دیزنی پلاس در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا