1%
  • 0/10

بازیگر نقش دردویل از شایعات فیلم Spider-Man: No Way Home می‌گوید

تکذیب یا تائید؟

بازیگر نقش دردویل از شایعات فیلم Spider-Man: No Way Home می‌گوید ۱ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
No Way Home

آقای چارلی کاکس، بازیگر نقش دردویل می‌گوید که شایعات مبنی بر حضورش در فیلم Spider-Man: No Way Home او را مضطرب می‌کند.

همان‌گونه که می‌دانید، اخیرا شایعات زیادی در مورد حضور دردویل در فیلم Spider-Man: No Way Home به وجود آمده و همین شایعات نیز بازیگر این نقش یعنی آقای چارلی کاکس را مضظرب کرده است. این بازیگر سه فصل نقش مت مرداک را در سریال دردویل بازی کرد و این سریال پس از فصل سوم، در سال ۲۰۱۸ کنسل شد. حالا بسیاری از طرفداران این کارکتر، مشتاق حضور چارلی کاکس با کارکتر دردویل در MCU هستند.

پس از ماه‌های انتظار، Marvel Studios و Sony Pictures کمپین تبلیغاتی خود را برای فیلم Spider-Man: No Way Home شروع و اولین تریلر این فیلم را عرضه کردند. این تریلر فوق‌العاده، توانست رکورد تعداد دفعات تماشا در طول ۲۴ ساعت را بشکند. این تریلر همچنین در مورد اتفاقات بعد از صحنه‌ی Post Credits فیلم قبلی نیز اطلاعاتی را به ما داد و حالا می‌دانیم که قرار است با چه چیزی مواجه باشیم. البته شایعات بسیار زیادی پس از این تریلر به وجود آمد و یکی از همین شایعات هم حضور مت مرداک با بازی چارلی کاکس برای وکالت پیتر پارکر است.

طی مصاحبه‌ای جدید، از آقای چارلی کاکس در مورد شایعات حضورش در فیلم Spider-Man: No Way Home سوال شد. طبق شایعات، علاوه بر توبی مگوایر و اندرو گارفیلد، ممکن است کارکتر دردویل نیز در این فیلم حضور داشته باشد. آقای کاکس در این مصاحبه گفت که چنین شایعاتی او را دلواپس و مضطرب می‌کنند.

او گفت:

من نمی‌خواهم هیچ چیزی را خراب کنم. منظورم را متوجه می‌شوید؟ پس من به همین دلیل، مقداری از این شایعات مضطرب هستم و صحبت در این مورد بسیار سخت است. فقط باید صبر کرد و دید که در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

اخیرا آقای کاکس تمامی تئوری‌های پیرامون حضورش در تریلر را رد کرد. اما از آن‌جایی که کاکس فقط به تئوری دست خود در قسمت اتاق بازجویی پیتر اشاره کرده، طرفداران هنوز متقاعد نشده‌اند که این بازیگر اصلا در فیلم حضور ندارد. بسیاری‌های معتقدند که کاکس در قسمت دیگری از این فیلم حضور خواهد داشت. به هر حال و به هر صورت شایعات زیادی در مورد حضور بازیگرانی مثل اندرو گارفیلد و ویلم دفو در No Way Home به وجود آمده است. به هر حال خیلی نمی‌توان به صحبت‌های کاکس اطمینان کرد، چرا که مارول تدابیر شدیدی را برای لو نرفتن پروژه‌های خود، اندیشیده است.

در حال حاضر بسیاری از طرفداران مشتاق این فیلم منتظر هستند که حضور کارکتر‌هایی مثل مت مرداک تائید شود و سونی کلیپ‌های بیشتری از این فیلم را منتشر کند. تا دو یا سه ماه آینده، تریلری دیگر از فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر خواهد شد و ممکن است به سوالات بسیاری پاسخ دهد و حتی سوالات و تئوری‌های بیشتری نیز ایجاد کند.

نظر شما در مورد این شایعات چیست؟ فکر می‌کنید چه کارکتر‌های دیگری در این فیلم حضور دارند؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments