نبرد اسپایدرمن توبی مگوایر با گرین گابلین در فیلم Spider-Man: No Way Home

ویدیویی که هوش از سرتان می‌برد

نبرد اسپایدرمن توبی مگوایر با گرین گابلین در فیلم Spider-Man: No Way Home پارسا خلیلی ۵ ۱۵ تیر ۱۴۰۲ سینما

به‌تازگی ویدیویی ساختگی از نبرد اسپایدرمن توبی مگوایر (Tobey Maguire) با گرین گابلین ویلم دفو (Willem Dafoe) در یوتیوب منتشر شده که تماشای آن هوش از سرتان می‌برد.

اسپایدرمن توبی مگوایر و گرین گابلین ویلم دفو برای اولین بار در فیلم Spider-Man، قسمت آغازین سه‌گانه سم ریمی (Sam Raimi) که ژانر فیلم‌های ابرقهرمانی را برای همیشه عوض کرد، مقابل یکدیگر قرار گرفتند. نحوه جان بخشیدن آنها به محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای مارول به‌قدری خوب بود که حتی سال‌ها بعد از اکران فیلم، همچنان جایگاه ویژه‌ای در قلب طرفداران آثار کمیک بوکی دارند.

بعد از گذشت بیست سال، آنها با فیلم مولتی‌ورسی Spider-Man: No Way Home، باری دیگر به نقش‌های خود بازگشتند اما حتی یک سکانس مبارزه هم نداشتند چون طبق برخی تصاویر پشت صحنه، رویارویی مجدد آنها توسط مارول و سونی از محصول نهایی حذف شده است. خوشبختانه اصلا نیازی نیست خودتان را ناراحت کنید، چراکه اخیرا کاربری در یوتیوب به‌نام نالیورس (Nulliverse)، نبرد حذف شده اسپایدرمن توبی مگوایر و گرین گابلین ویلم دفو را با استفاده از جلوه‌های ویژه و استعداد فوق‌العاده خود بازسازی کرده است.

به‌عنوان بازیگری که برای اولین بار به شخصیت اسپایدرمن جان بخشید، بازگشت مگوایر خودش به‌تنهایی اتفاقی بزرگ بود. به‌همین خاطر اگر او نقشی پررنگ و کلیدی در Spider-Man: No Way Home داشت، داستانی که مارول می‌خواست با پیتر پارکر تام هالند (Tom Holland) تعریف کند به‌شدت آسیب می‌دید. بنابراین هر چقدر که تماشای سکانس مبارزه او با گرین گابلین لذت بخش باشد، بازهم حذف شدن آن قابل درک و احترام است، چراکه اینگونه اسپایدرمن تام هالند نه‌تنها توانست داستان سه‌گانه خود را به‌بهترین شکل ممکن به پایان برساند، بلکه توانست بهتر در چشمان مخاطبان بدرخشد و داستان سه‌گانه بعدی را برای فاز ششم یا هفتم دنیای سینمایی مارول راه‌اندازی کند.

فیلم Spider-Man: No Way Home هم اکنون به‌صورت دیجیتالی و بلوری در دسترس می‌باشد.

4.4 7 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا