دومین بازیگر نقش زن عنکبوتی مشخص شد – واندروومن دنیای مارول

این خبر هنوز به طور رسمی تایید نشده است

دومین بازیگر نقش زن عنکبوتی مشخص شد – واندروومن دنیای مارول پیمان امامی ۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ مارول
بازیگر نقش واندروومن مارول

این روزها، اخبار و شایعات جدیدی درباره فیلم مادام وب (Madame Web) سونی توسط طرفداران این فیلم، منتشر می‌شود. جدیدترین خبر، مربوط به بازیگر نقش جولیا کارپنتر (Julia Carpenter) است که می‌توانیم او را واندروومن دنیای مارول بدانیم.

سونی (Sony Pictures) به گسترش دنیای مرد عنکبوتی (Spider-Man) همچنان ادامه می‌دهد. این استودیو در حال ساخت چندین فیلم مرتبط به این فرانچایز است. یکی از آن‌ها، مادام وب نام دارد که نخستین‌بار در سال 2019 معرفی شد و طبق گزارش‌ها، در سال 2024 روی پرده خواهد رفت. مادام وب، یکی از پروژه‌های مشترک سونی و مارول است که با وجود انتخاب چند ستاره اصلی برای این فیلم، نام اکثر شخصیت‌ها هنوز مشخص نیست.
بر اساس گفته‌های جف اسنایدر (Jeff Sneider) در پادکست The Hot Mic، احتمالا سیدنی سویینی (Sydney Sweeney) نقش زن عنکبوتی را در فیلم مادام وب، بازی خواهد کرد. او می‌گوید: «گمانه‌زنی‌ها درباره نقش سیدنی سویینی در این فیلم مارول، بسیار است. اما به من گفته‌اند که او نقش زن عنکبوتی را برعهده خواهد داشت. البته چند زن عنکبوتی متفاوت وجود دارد. ولی آن‌طور که شایعه شده، [سیدنی] نقش دوم را بازی می‌کند.»
به گفته اسنایدر، سونی این بازیگر جوان را برای نقش جولیا کارپنتر، انتخاب کرده که دومین زن عنکبوتی در کمیک‌ها محسوب می‌شود. سونی پیکچرز درباره این موضوع، هنوز هیچ اظهار نظری نکرده است.

دو زن ابرقهرمان

بازیگر نقش واندروومن مارول

گفتنی است که در کمیک‌های مرد عنکبوتی، همیشه دو مادام وب وجود دارد. اولی، کاساندرا وب (Cassandra Webb) که یک شخصیت جهش‌یافته و روشن‌بین است و دومی، جولیا کارپنتر. پیش‌تر، سونی اعلام کرده بود که قرار است داکوتا جانسون (Dakota Johnson) ایفاگر نقش کاساندرا وب باشد.
اما به جز جانسون و سویینی، اما رابرتس (Emma Roberts) و آدام اسکات (Adam Scott) هم، از دیگر بازیگران مادام وب خواهند بود. شایعات حاکی از آن است که رابرتس و اسکات در نقش نسخه‌های جوان مری و بن پارکر، بازی می‌کنند. رابرتس در صحنه فیلمبرداری با شکم باردار دیده شد که نشان می‌دهد پیتر پارکر در مقطعی از این فیلم به دنیا می‌آید. همچنین در عکس‌های پشت صحنه فیلم، یک شخصیت جدید را هم می‌توان مشاهده کرد که گمان می‌رود ازکیل سیمز (Ezekiel Sims) یا کین پارکر (Kaine Parker) باشد.

بنابراین به نظر می‌رسد که باید منتظر یکی از مهیج‌ترین فیلم‌ها در دنیای مرد عنکبوتی مارول باشیم. به‌ویژه از این جهت که دومین بازیگر نقش واندروومن دنیای مارول هم مشخص شده است.

3 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا