1%
  • 0/10

اسپین آف اسپایدرمن از مادام وب می‌گوید

داکوتا جانسون به عنوان بازیگر مادام وب معرفی شد

اسپین آف اسپایدرمن از مادام وب می‌گوید ۰ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ مارول کپی لینک
مادام وب - Madame Web

شرکت سونی به زودی یک اسپین‌‌آف از فرنچایز مرد عنکبوتی تولید خواهد کرد و این اسپین‌آف به شخصیت مادام وب (Madame Web) خواهد پرداخت و داکوتا جانسون، ستاره آثار Fifty Shades و The Social Network، نقش این شخصیت را بازی خواهد کرد.

دو مادام وب برجسته در کتاب‌های کمیک وجود داشته است. اولین – کاساندرا وب  که توسط دنی اونیل و جان رومیتا جونیور خلق شده است و اولین بار در سال ۱۹۸۰ در کمیک مرد عنکبوتی شگفت انگیز شماره ۲۱۰ به نمایش درآمد. این شخصیت یک جهش یافته سالخورده و روشن بین بود که از یک بیماری عصبی عضلانی رنج می‌برد که او را در یک سیستم زندگی متفاوت قرار می‌داد، اگرچه توانایی‌های مادام وب به او این اجازه را می‌داد تا به عنوان یک مدیوم و غیب گو کار کند.

هنگامی که وب درگذشت، او قدرت خود را به جولیا کارپنتر، که دومین تجسم زن عنکبوتی بود، داد. او بدین ترتیب به طور مشابه نسخه دوم مادام وب شد.  مشخص نیست که فیلم بر روی کدام نسخه متمرکز خواهد شد، اما با توجه به سن جانسون در مقایسه با سن هر دو شخصیت، منطقی است که او نقش کارپنتر را بازی کند.

سونی یک فیلم مادام وب را در سال ۲۰۱۹ به عنوان بخشی از پروژه‌های رو به رشد خود از پروژه‌های مجاور دنیای سینمایی مارول معرفی کرد. کارگردانی این فیلم بر عهده اس جی کلارکسون بوده و فیلمنامه  این اثر را بورک شارپلس و مت سازما نوشته‌اند.

ایمی پاسکال، تهیه کننده موفق فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست، اخیراً در پاسخ به سوالی درباره این موضوع توضیح داد که وسعت جهان مارول این قابلیت را به فرنچایزهای متفاوت می‌دهد تا همواره روبه رشد و توسعه باشند و این مورد در ابطه با فرنچایز مرد عنکبوتی نیز صدق می‌کند. علاوه بر فرنچایز‌های اصلی مانند مرد عنکبوتی سم ریمی، فرنچایز مرد عنکبوتی شگفت انگیز و فرنچایز مرد عنکبوتی در درنیای سینمایی مارول ما شاهد ساخت فرنچایز‌هایی دیگری چون ونوم و موربیوس نیز بوده‌ایم و اکنون به نظر می‌رسد که نوبت به مادام وب رسیده باشد. 

تام هالند بازیگر نقش مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول و نقش اصلی فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست اخیرا در یک مصاحبه عنوان کرده است که او اکنون به شدت علاقه دارد تا در فضای مجازی گشته و واکنش طرفداران را به حضور اندرو گافیلد و توبی مگوایر در این فیلم را تماشا کند.با توجه به موفقیت‌های روز افزون این اثر و محبوبیت فرنچایز مرد عنکبوتی به نظر می‌رسد که پروژه مادام وب نیز با موفقیت خوبی مواجه خواهد شد. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments