1%
  • 0/10

کانسپت آرت جدیدی از صحنه حذف شده انیمیشن Spider-Verse 2 منتشر شد

سفر مایلز به دنیایی ترسناک!

کانسپت آرت جدیدی از صحنه حذف شده انیمیشن Spider-Verse 2 منتشر شد ۱۲ ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
صحنه حذف شده انیمیشن Spider-Verse 2

به‌تازگی کانسپت آرت جدیدی از صحنه حذف شده انیمیشن Spider-Verse 2 منتشر شده که سفر مایلز مورالز به دنیایی ترسناک را نشان می‌دهد.

از دنیای پاستلی اسپایدر گوئن گرفته تا دنیای شلوغ و رنگارنگ اسپایدرمن ایندیا، دنباله Spider-Man: Across the Spider-Verse به معنای واقعی کلمه سفری به اعماق مولتی‌ورس است. با توجه به بی‌شمار بودن احتمالات در دنیاهای موازی و همچنین اهمیت ویژه این انیمیشن در داستان پرفراز و نشیب مایلز مورالز، متاسفانه برخی از سناریو و صحنه‌ها هیچگاه به نسخه نهایی راه پیدا نکردند.

در توییتر، کانسپت آرتیستی به‌نام یوهکی دمرز (Yuhki Demers) کانسپت آرتی استفاده نشده جدیدی از صحنه حذف شده انیمیشن Spider-Verse 2 را با طرفداران به اشتراک گذاشت. در این کانسپت مایلز مورالز حین فرار از میگل اوهارا و جامعه عنکبوتی به‌طور تصادفی به دنیای اسپایدر رکس منتقل می‌شود، جایی که دایناسورها بر زمین حکمرانی می‌کنند.

از آنجایی که اسپایدر رکس حضوری کوتاه در Spider-Man: Across the Spider-Verse داشت، بازگشت دوباره‌اش در قسمت پایانی سه‌گانه نمی‌تواند خیلی دور از ذهن باشد. خوشبختانه تهیه‌کنندگان از قبل شرایط را برای حضور افتخاری شخصیت‌های مختلف از جمله اسپایدر رکس فراهم کردند. اگر به‌خاطر داشته باشید مایلز تصادفا به دنیای ۴۲ منتقل و با نسخه شرور خود، یعنی مایلز جی مورالز مواجه شد. او برای اینکه بتواند پدرش را از دست اسپات نجات بدهد، باید به زمین خود برگردد، به‌همین خاطر حین پیدا کردن مسیرش می‌تواند از دنیاهای مختلفی دیدن کند که یکی از آنها دنیای اسپایدر رکس است.

حالا شاید بپرسید چطور چنین ایده‌ای می‌تواند تاثیر مثبتی در داستان Spider-Man: Beyond the Spider-Verse داشته باشد؟ با به تصویر کشیدن دنیای اسپایدر رکس، تهیه‌کنندگان می‌توانند عنصر ترسناکی به قسمت پایانی سه‌گانه اضافه کنند و درست مثل سکانس کوتاه اما جذاب لگویی، حال و هوای متفاوتی به فرانچایز اسپایدر ورس ببخشند.

انیمیشن به‌شدت مورد انتظار Spider-Man: Beyond the Spider-Verse هنوز تاریخ اکران مشخصی ندارد اما اگر گمانه‌زنی‌های اخیر درست باشد، احتمالا اواخر سال ۲۰۲۵ یا اوایل سال ۲۰۲۶ داستان پرفراز و نشیب مایلز مورالز را به سرانجام خواهد رساند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments