اطلاعاتی هیجان‌انگیز از گوئن استیسی در اسپایدر ورس 3 منتشر شد

پای گوئن استیسی‌های دیگر نیز به اسپایدر ورس باز می‌شود؟

گوئن استیسی در اسپایدر ورس 3

فیل لرد (Phil Lord) و کریس میلر (Chris Miller)، تهیه‌کنندگان انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse به تازگی از دنباله آن صحبت کرده‌اند و اطلاعات هیجان‌انگیزی درباره گوئن استیسی در اسپایدر ورس 3 ارائه دادند.

انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse هم اکنون در سینماهای سراسر دنیا در حال اکران است و تا به حال بیش از ۴۰۵ میلیون دلار فروش داشته است. همچنین دنباله این اثر با نام Spider-Man: Beyond the Spider-Verse نیز در راه است که قرار است قسمت پایانی این سه‌گانه جذاب مولتی‌ورسی باشد.

شخصیت گوئن استیسی (Gwen Stacy) با صداپیشگی هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) یکی از مهم‌ترین و البته دوست‌داشتنی‌ترین کارکترهای این مجموعه است و نقش مهمی را در داستان آن ایفا می‌کند. او قرار است در انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse نیز بازگردد و صحنه‌های جذابی را رقم بزند.

به تازگی فیل لرد و کریس میلر، تهیه‌کنندگان انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse در پادکست Crew Call به میزبانی آنتونی دی‌الساندرو (Anthony D’Alessdandro) حضور پیدا کرده‌اند و درباره آن صحبت کرده‌اند. آن‌ها همچنین راجع به گوئن استیسی در اسپایدر ورس 3 حرف زدند و اطلاعات بسیار هیجان‌انگیزی را ارائه دادند.

در بخشی از این مصاحبه از فیل لرد و کریس میلر پرسیده شده که آیا قرار است واریانت‌های مختلف شخصیت گوئن استیسی در انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse حضور داشته باشند که این دو این موضوع را تائيد کردند. آن‌ها در این رابطه گفتند:

لرد: در حال حاضر، آره.

میلر: در حال حاضر، آره. منم میگم آره.

لرد: ما براش برنامه داریم.

میلر: آره، من فکر می‌کنم که این چیزها با گذشت زمان تکامل پیدا می‌کنن.

این دو نویسنده اطلاعات و جزئیات بیشتری را به اشتراک نگذاشتند، اما لرد گفت که در مورد حضور یکی از واریانت‌های گوئن استیسی در این دنباله بسیار هیجان‌زده است. آن‌ها همچنین تائید کردند که موضوع رابطه گوئن و میلز مورالز (Miles Morales) تاثیر مهمی در انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse خواهد داشت. این اثر برای اکران در تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۲۴ (۱۰ فروردین ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

3.3 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا