اطلاعاتی از صحنه حذف شده Spider-Verse 2 منتشر شد

ایده‌های جاه‌طلبانه‌ای که کنار گذاشته شد

صحنه حذف شده Spider-Verse 2

کارگردانان انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse به تازگی در مصاحبه‌ای درباره صحنه حذف شده Spider-Verse 2 صحبت کرده‌اند که در مراحل اولیه ساخت این اثر، ایده آن کنار گذاشته شد.

پس از حدود ۵ سال انتظار، بالاخره دنباله انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse از راه رسیده و با استقبال فوق‌العاده‌ای در سراسر جهان همراه شده است. این اثر که با بودجه ۱۰۰ میلیون تولید شده، تا به الان که تنها ۴ روز از اکرانش می‌گذرد، بیش از ۲۰۸ میلیون دلار در باکس آفیس سراسر دنیا فروش داشته است.

از مدت‌ها قبل از اکران انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse شایعه شده بود که این اثر قرار است شامل تعدادی سکانس لایو اکشن شود، شایعه‌ای که حالا پس از نمایش آن فهمیده‌ایم که حقیقت داشته است.

حالا به تازگی خواکیم دس سانتوس (Joaquim Dos Santos)، کمپ پاورز (Kemp Powers) و جاستین کی. تامپسون (Justin K. Thompson)، کارگردانان انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse مصاحبه‌ای با رسانه ورایتی (Variety) داشته‌اند و در آن درباره برخی از تغییرات بزرگی در طول زمان ساخت، در این اثر ایجاد شد، صحبت کردند. بخشی از این صحبت‌ها به صحنه حذف شده Spider-Verse 2 اختصاص داشت، صحنه‌ای لایو اکشن که در نهایت ایده آن کنار گذاشته شد و به نسخه نهایی این اثر راه پیدا نکرد.

طبق گفته جاستین کی. تامپسون، آن‌های ایده‌های جاه‌طلبانه‌ای برای صحنه‌های لایو اکشن بزرگتر داشتند، صحنه‌هایی بسیار بزرگتر از آن چه که در نسخه نهایی این انیمیشن دیدیم، با این حال این ایده مربوط به مراحل اولیه ساخت این اثر است و در نهایت آن‌ها تصمیم گرفتند تا آن را از داستان حذف کنند.

در ادامه نیز کمپ پاورز به شوخی گفت که تمام شخصیت‌های انیمیشنی در مقطعی قرار بود در یک صحنه لایو اکشن حضور پیدا کنند و ظاهری شبیه به شخصیت‌های سریال انیمیشنی South Park داشته باشند. سه کارگردان، از ارائه توضیحات بیشتر خودداری کردند و اطلاعات بیشتری از محتوای صحنه‌های حذف شده به اشتراک نگذاشتند، آن‌ها فقط گفتند که ساخت این سکانس از مرحله استوری‌بورد جلوتر نرفت.

جالب است بدانید که اخیرا یکی از انیماتورهای انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse نیز مصاحبه‌ای با رسانه دایرکت (The Direct) داشته و در آن گفته تهیه‌کنندگان در حال برنامه‌ریزی چیزهایی شبیه به Avengers: Endgame برای دنباله‌های آن هستند.

دنباله این انیمیشن با نام Spider-Man: Beyond the Spider-Verse هم اکنون در دست ساخت قرار دارد و برای اکران در تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۲۴ (۱۰ فروردین ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است. احتمال دارد که در این اثر شاهد نمایش صحنه‌های لایو اکشن بزرگتری باشیم.

4.2 6 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا