خط داستانی Clone Saga اینبار با حضور مایلز مورالس بازنویسی می‌شود

تاریخ انتشار فعلا مشخص نیست

خط داستانی Clone Saga

شرکت مارول اطلاعات مربوط به شماره‌ی ۱۹ کمیک بوک‌های Miles Morales: Spider-Man را منتشر کرد که با توجه به آن، باید خود را برای بازنویسی خط داستانی Clone Saga آماده کنیم.

خط داستانی Clone Saga بدون شک یکی از جنجالی‌ترین کمیک بوک‌های مرد عنکبوتی است. این خط داستانی قرار بود در کمتر از یک سال به پایان برسد اما پس از اینکه مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و به فروش خوبی دست یافت، مارول دستور داد قصه تا جای ممکن طولانی شود. این باعث شد در ادامه‌ی ماجرا اتفاقاتی رخ دهد که مخاطبان روی خوشی به آن‌ها نشان نداده و در نتیجه باعث بدنامی کمیک بوک‌های این خط داستانی شود.

خط داستانی Clone Saga درباره‌ی تقابل پیتر پارکر با کلون خود بود؛ مایلز وارن که یک پروفسور زیست‌شناسی است، نمی‌توانست با مرگ گوئن اسپیسی کنار بیاید؛ زیرا در خفا عاشق او شده بود. پروفسور وارن مهارت بالایی در ساخت کلون داشت. در نتیجه تصمیم گرفت نسخه‌های جدید گوئن و پیتر را بسازد. بدین طریق به هویت واقعی مرد عنکبوتی پی برد و به‌خاطر اتفاقاتی که در گذشته رخ داده بود، مسئولیت مرگ گوئن را گردن پیتر انداخت. وارن نهایتا شرایطی را مهیا کرد تا پیتر به مبارزه با کلون خود بپردازد. اگرچه خط داستانی Clone Saga از لحاظ محبوبیت سرانجام خوشی نداشت اما به‌خاطر ایده‌ی جذابش چند بار بازنویسی شد.

شرکت مارول چندی پیش اطلاعات اولیه پیرامون کمیک بوک‌هایی که قرار است در ماه ژوئن (۱۱ خرداد الی ۹ تیر) منتشر شوند را به اشتراک گذاشت که در میان آن‌ها نام Miles Morales: Spider-Man #19 هم به چشم می‌خورد. با توجه به تصویر کاور این کمیک بوک، شخصیت مایلز مورالس قرار است برای نخستین بار مقابل کلون خود قرار بگیرد. در حال حاضر سوالات بسیاری درباره‌ی کلون مایلز وجود دارد اما پاسخ آن‌ها را نمی‌دانیم. برای مثال، کلون مایلز به‌طور طبیعی به دنیا آمده یا توسط یک فرد ساخته شده است یا کدام یک در پایان این نبرد زنده خواهد بود؟ سلادین احمد (Saladin Ahmed) داستان را نوشته و کارمن کرنرو (Carmen Carnero) هم آن را به تصویر کشیده است.

تام هالند (Tom Holland) بازیگر نقش مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول در مصاحبه‌ی خود با وب سایت Cinemablend به ساخت اقتباس سینمایی Clone Saga ابراز تمایل کرده بود. هالند همچنین گفته بود دوست دارد شخصیت‌های منفی‌ای روی پرده‌ی نقره‌ای بیایند که تاکنون این فرصت را نداشته‌اند. این مصاحبه به سال ۲۰۱۷ میلادی مربوط می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا