#مهسا_امینی

تصویر رسمی جدیدی از Spider-Man: No Way Home منتشر شد

و همچنان در انتظار تریلر دوم


به تازگی تصویری از رویارویی مردعنکبوتی و دکتر اختاپوس در فیلم Spider man: No Way Home منتشر شده که نشان می‌دهد ماشینی، وسیله نقلیه‌ای، چیزی به سنگینی یک کامیون به سمت مردعنکبوتی پرتاب شده و او را تا چند ده متر به عقب می‌اندازد. انگار دکتر اختاپوس نمی‌خواهد دست از سر پیتر پارکر بردارد.

دشمنی مردعنکبوتی و دکتر اختاپوس به سال‌هایی برمی‌گردد که دکتر با روش عجیب و دستیارهای رباتی‌اش به دنبال کسب قدرت بود. از همان‌جا مردعنکبوتی احساس کرد دکتر می‌تواند دشمن سرسختی برایش باشد. مردعنکبوتی دکتر را با مبارزات پی‌درپی شکست داد. اما دکتر اختاپوس در کمال ناباوری با بازوهایی رباتی و قدرتمندش برگشته تا بعد از سال‌ها دوباره روی اعصاب مردعنکبوتی برود. هنوز در تریلر فیلم Spider man: No Way Home مشخص نیست که این ضدقهرمان چه هدفی در سر دارد و چرا با دشمن دیرینه‌اش روبه‌رو می‌شود. البته آغاز این دشمنی در دنیای سینما، به فیلم مرد عنکبوتی ۲ سم ریمی (با بازی توبی مگوایر) برمی‌گردد.

نظر تام هالند درباره برگشت دکتر اختاپوس:

من عاشق فیلم‌های سم ریمی بودم. اصلا برای اولین‌بار الفرد را با همان لباسش دیده بودم که یک عینک آفتابی زده و کمربند رباتی به کمرش بسته بود. حالا که یادم می‌آید در همان کودکی از او می‌ترسیدم.

خیلی وقت‌ها قهرمانان با دشمنان قدیمی‌شان روبه‌رو می‌شوند. مردعنکبوتی هم از این قائده مستثنی نیست. اصلا اگر قرار باشد یک قهرمان، دشمنش را به راحتی از بین ببرد که کار عجیبی انجام نداده است! حالا دکتر بعد از سال‌ها برگشته تا با انرژی بیشتری با مردعنکبوتی مبارزه کند و نشان دهد که از ضدقهرمانان سرسخت است. مردعنکبوتی هم که دیگر مرزی بین زندگی شخصی و زندگی قهرمانی‌اش ندارد، آماده مبارزه می‌شود.

با اینکه با این تصویر چیز دندان‌گیری گیرمان نصیبمان نمی‌شود، اما سوالاتی پیش می‌آید. مثلا دکتر اختاپوس چگونه از آن دنیا برگشته؟ اصلا مگر مرده بود؟ نظر شما درباره انتشار تصویر جدیدی از رویارویی مردعنکبوتی و دکتر اختاپوس چیست؟


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا