#مهسا_امینی

فرار مرد عنکبوتی از دکتر اختاپوس در تصاویر جدید Spider-Man: No Way Home

تعداد تصاویر به رقم ۲ می‌رسد

تصاویر جدید Spider-Man: No Way Home

وب سایت Empire در یکی از جدیدترین مطالب اختصاصی خود تصاویر جدید Spider-Man: No Way Home را منتشر کرد که تعدادشان به رقم ۲ می‌رسد.

مارول و سونی پیکچرز چند هفته پیش سکوت خود پیرامون Spider-Man: No Way Home را شکسته و اولین تریلر رسمی آن را به اشتراک گذاشتند که حجم بالایی از اطلاعات را در خود جای داده است. با توجه به ویدیو، داستان فیلم مدت کوتاهی پس از Spider-Man: Far From Home روایت می‌شود و پیتر پارکر از شرایط موجود (لو رفتن هویت واقعی‌اش و بازجویی برای فاجعه لندن) به شدت خسته شده است. به همین دلیل، به سراغ دکتر استرنج رفته و از او درخواست کمک می‌کند. استرنج هم تصمیم می‌گیرد یک طلسم را به اجرا دربیاورد تا مردم جهان اتفاقات چند وقت اخیر را به یاد نیاورند. اجرای طلسم باعث می‌شود نظم جهان‌های موازی بهم ریخته و آنتاگونیست‌های فیلم‌های قدیمی Spider-Man به جهان اصلی انتقال پیدا کنند.

در حال حاضر می‌دانیم دکتر اختاپوس با نقش‌آفرینی آلفرد مولینا (Alfred Molina) و الکترو با نقش‌آفرینی جیمی فاکس (Jamie Foxx) در Spider-Man: No Way Home حضور دارند. بازگشت گرین گابلین هم قطعی بوده اما مشخص نیست چه کسی نقشش را بر عهده دارد. با این حال، ویلم دفو (Willem Dafoe) محتمل‌ترین گزینه به شمار می‌رود. در ضمن، شایعه‌ها و گزارش‌های غیررسمی‌ای که طی یک سال گذشته به فضای مجازی آمده‌اند، تاکید دارند نه تنها با آنتاگونیست‌های قدیمی تجدید دیدار می‌کنیم، بلکه نسخه‌های توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) مرد عنکبوتی در داستان حضور دارند.

وب سایت Empire در یکی از تازه‌ترین مطالب اختصاصی خود تصاویر جدید Spider-Man: No Way Home را منتشر کرده که تعدادشان به رقم ۲ می‌رسد. در تصویر شماره یک، نسخه تام هالند (Tom Holland) مرد عنکبوتی را می‌بینیم که در حال فرار از دکتر اختاپوس است. تصویر شماره دو هم بار دیگر پیتر پارکر را نشان می‌دهد که با صورتی زخمی مقابل یکی از دشمنان قرار دارد. از آنجایی که دشمن مورد نظر خارج از کادر است، نمی‌توان حدسی درباره هویت او زد. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

آیتم‌های تبلیغاتی Spider-Man: No Way Home که توسط امپایر منتشر شده، به تصاویر خلاصه نمی‌شود. این وب سایت دو پوستر را هم به اشتراک گذاشته که در نگاه اول چیز خاصی را شامل نشده و تنها دو آرتورک هستند اما با نگاهی دقیق می‌توان نکته مهمش را پیدا کرد. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، گروهی از کاربران با بررسی دقیق و پلا به پلان اولین تریلر به این نتیجه رسیدند که مرد شنی هم در فیلم حضور دارد. نکته جالب اینجا است که یکی از پوسترها چنین موضوعی را صریحا تایید می‌کند. در ضمن، کاربران عقیده دارند لیزارد هم بازمی‌گردد اما فعلا این موضوع هنوز رسمی نشده است.

وب سایت امپایر در مطلبی جداگانه با جان واتس (Jon Watts) و تام هالند مصاحبه‌ای را انجام داد. کارگردان Spider-Man: No Way Home در بخشی از صحبت‌های خود فیلم را به Avengers: Endgame تشبیه کرد. هالند هم فاشساخت وقتی اولین بار ایده مربوط به داستان را شنید (بازگشت آنتاگونیست‌های قدیمی)، باور نداشت به مرحله اجرا می‌رسد.

Spider-Man: No Way Home که در میان رسانه‌ها به نام Spider-Man 3 هم شناخته می‌شود، از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) به سینماها می‌آید. از آنجایی که فاصله نسبتا زیادی تا آن زمان داریم، قطعا شاهد انتشار تریلر و تیزرهای بیشتری خواهیم بود.


guest

42 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا