فیلم Avengers: Endgame در رده‌ دوم پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما

انتقام جویان در یک قدمی آواتار!

پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما

استقبال حیرت‌انگیز از فیلم Avengers: Endgame همچنان ادامه دارد به‌طوری که این فیلم دوست داشتنی در رده دوم پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما قرار گرفت.

جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول که جمع‌بندی ۲۲ فیلم قبلی این مجموعه است، از زمان اکران خود در ۶ اردیبهشت سال جاری، عملکردی خارق العاده در گیشه داشته و باکس آفیس را تحت سیطره خود درآورده است. فیلم Avengers: Endgame در هفته اول بیش از ۴۷۰ میلیون دلار بوده که بیشترین رقم در تاریخ است. استقبال بی‌نظیر از این فیلم در هفته‌های بعدی اکران ادامه داشته طوری که این فیلم اکنون سکوی دوم پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما را، چه از لحاظ منطقه‌ای و چه از لحاظ بین المللی به خود اختصاص داده است.

Endgame هم‌اکنون در جدول پرفروش‌ترین‌های تاریخ سینما، با ۲ میلیارد و ۶۸۸ میلیون دلار پس از اثر ماندگار جیمز کامرون، آواتار، در رده دوم قرار دارد. اختلاف ۱۰۰ میلیون دلاری این فیلم کار را برای قرارگیری در رتبه اول سخت می‌کند، اما تا همینجای کار عملکرد مارول بسیار عالی بوده است. این فیلم همچنین در فهرست پرفروش‌ترین آثار داخلی باکس آفیس (آمریکای شمالی) پس از Star Wars: The Force Awakens رتبه دوم را در اختیار دارد.

فیلم بعدی دنیای سینمایی مارول، Spider-Man: Far From Home با نقش‌آفرینی دوباره تام هالند و اولین حضور جیک جیلنهال در این مجموعه، هفتم تیر ماه (۲۸ ژوئن) به روی پرده خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا