برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

چگونه گرین گابلین و دکتر اختاپوس در قسمت‌های جدید مرد عنکبوتی بازخواهند گشت؟

بازگشتی که تعجب طرفداران را به همراه خواهد داشت

چگونه گرین گابلین و دکتر اختاپوس در قسمت‌های جدید مرد عنکبوتی بازخواهند گشت؟ ۷ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
گرین گابلین و دکتر اختاپوس

یکی از افشاگران صنایع فیلم و سریال جزئیاتی را از نحوه بازگشت گرین گابلین و دکتر اختاپوس در قسمت‌های بعدی مرد عنکبوتی فاش کرده است.

در فیلم Spider-Man: No Way Home که اواخر سال ۲۰۲۱ میلادی روی پرده نقره‌ای آمد، شاهد بازگشت شرورهای متعلق به فیلم‌های پیشین مرد عنکبوتی از جمله گرین گابلین، دکتر اختاپوس و الکترو بودیم؛ ایده‌ای که به شدت مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و حالا نحوه و زمان بازگشت دوباره‌شان به موضوعی مهم در فضای مجازی تبدیل شده است.

The Cosmic Circus یک رسانه خبری در حوزه سرگرمی بوده و بعنوان یک منبع افشاگری پیرامون فیلم‌ها و سریال‌های مورد انتظار به شمار می‌رود. این رسانه چندی پیش اطلاعاتی را درباره نحوه بازگشت گرین گابلین و دکتر اختاپوس در قسمت‌های بعدی مرد عنکبوتی (Spider-Man) به اشتراک گذاشت:

می‌دانم بسیاری از مخاطبان راجع به نحوه دقیقِ بازگشت گرین گابلین و دختر اختاپوس کنجکاو هستند. دوست دارم به همه یادآوری کنم تمام جهان مشغول تماشای نبرد نهایی No Way Home بود. این اتفاق شاید برای چند نفر الهام بخش بوده باشد.

با توجه به اطلاعاتی که در خروجی The Cosmic Circus قرار گرفته، دو شخصیت تحت تاثیر اقدامات گرین گابلین و دکتر اختاپوس قرار گرفته و تصمیم می‌گیرند به شرورهایی مانند آن‌ها تبدیل شوند. بدین ترتیب، دیگر خبری از ویلم دفو (Willem Dafoe) و آلفرد مولینا (Alfred Molina) نیست. اینکه واکنش مخاطبان به تغییر بازیگر چه خواهد بود، به انتخاب مارول و سونی بستگی دارد.

شایعه‌هایی که پیرامون Spider-Man 4 طی چند وقت اخیر منتشر شده، به همین مورد خلاصه نمی‌شود. اینطور که بنظر می‌رسد، معرفی بلک کت (Black Cat) در قسمت چهارم اتفاق نیافتاده و احتمالاً به فیلم‌های بعدی موکول شده است. همچنین اتفاقاتی که در سریال Daredevil: Born Again رخ خواهد داد، تاثیر غیرقابل انکاری بر ماجراجویی جدید مرد عنکبوتی می‌گذارد.

در گزارشی دیگر، به پیتر پارکر زخم خورده و افسرده اشاره شده که مشابه‌اش را در سه گانه Spider-Man دیدیم. اینطور که بنظر می‌رسد، پیتر پارکر خود را مقصر اتفاقات Spider-Man: No Way Home دانسته و بخاطر کابوس و استرس زیاد قادر به خوابیدن نیست. همچنین سعی می‌کند با تکیه بر فعالیت‌های ابرقهرمانانه با گذشته کنار بیاید.

فیلم Spider-Man 4 فعلاً بدون تاریخ اکران است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments