حضور یک ابرشرور دیگر در Spider-Man No Way Home رسما تایید شد

شایعه‌ها رنگ حقیقت به خود گرفته‌اند

لیزارد در Spider-Man No Way Home

به لطف تصاویری که از جدیدترین نسخه مجله Empire منتشر شده، می‌توان گفت حضور لیزارد در Spider-Man No Way Home رسما تایید شده است.

سونی و مارول اواخر آگوست سال جاری میلادی به سکوت خود پایان داده و سرانجام نخستین تریلر Spider-Man No Way Home را منتشر کردند. با توجه به ویدیو، لو رفتن هویت واقعی و اتهام به دست داشتن در فاجعه لندن برای پیتر پارکر سنگین تمام شده و دیگر قادر نیست شرایط کنونی را تحمل کند. به همین دلیل، به ملاقات دکتر استرنج رفته و از او درخواست کمک می‌کند. جادوگر هم تصمیم می‌گیرد طلسمی را اجرا کند تا به واسطه آن مردم جهان اتفاقات چند اخیر را فراموش کنند. اجرای این طلسم باعث می‌شود نظم جهان‌های موازی بهم ریخته و سه آنتاگونیست‌ اقتباس‌های قدیمی مرد عنکبوتی (دکتر اختاپوس، الکترو و گرین گابلین) به جهان اصلی انتقال پیدا کنند.

ماه‌ها پیش از اینکه اولین تریلر Spider-Man No Way Home از راه برسد، گزارش‌های غیررسمی‌ای به فضای مجازی آمده بود مبنی بر اینکه مرد شنی با نقش‌آفرینی توماس هادن چرچ (Thomas Haden Church) و لیزارد با نقش‌آفرینی ریس ایفانز (Rhys Ifans) هم در جدیدترین اقتباس مرد عنکبوتی حضور دارند. حضور مرد شنی و لیزارد تنها شایعه‌های تایید نشده نیستند. منابع مختلف علی‌رغم انکار دست‌اندرکاران تاکید دارند توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در No Way Home بار دیگر لباس مرد عنکبوتی را به تن کرده و در کنار تام هالند (Tom Holland)، نسخه‌های متفاوتی از پیتر پارکر را به تصویر می‌کشند.

به لطف تصاویری که ساعاتی قبل از جدیدترین نسخه مجله Empire منتشر شده، حضور لیزارد در Spider-Man No Way Home رسما تایید شده است. البته اطلاعاتی که در مجله چاپ شده به همین موارد خلاصه نمی‌شود. نویسنده تاکید می‌کند لیزارد و مرد شنی توسط بازیگران قدیمی، یعنی ریس ایفانز و توماس هادن چرچ به تصویر کشیده می‌شوند. در صورتی که اخبار را دنبال نمی‌کنید، طی روزهای گذشته نسبت به حضور مرد شنی در فیلم مطمئن شده بودیم. در ادامه می‌توانید تصاویر تهیه شده از مجله را در ادامه مشاهده کنید:

با توجه به توییتی که اخیرا توسط اکانت Spider_Leaks به اشتراک گذاشته شده، دومین تریلر Spider-Man No Way Home در آینده‌ای نزدیک منتشر می‌شود. این اکانت برای اثبات ادعای خود به اطلاعات موجود در وب سایت هیئت رده‌بندی فیلم‌های کره جنوبی اشاره کرده است؛ اطلاعاتی که تایید می‌کنند دومین تریلر در آستانه انتشار قرار دارد. البته توییت Spider_Leaks تنها چیزی نیست که طرفداران را نسبت به انتشار قریب‌الوقوع دومین تریلر به اطمینان رسانده است.

سونی و مارول طی هفته‌های گذشته به دست‌اندرکاران و بازیگران Spider-Man No Way Home اجازه داده‌اند با رسانه‌های Entertainment Weekly و Empire مصاحبه کنند. استودیوهای مزبور همچنین تصاویر و پوسترهای جدید را در اختیار آن‌ها قرار داده‌اند تا با کاربران خود به اشتراک بگذارند. اقدامات این چنینی معمولا با انتشار یک تریلر جدید همراه است.

مارول چند روز پیش کتابی تحت عنوان The Story of Marvel Studios: The Making of the Marvel Cinematic Universe منتشر کرد که در آن به فراز و نشیب ساخت تمامی آثار مارول از Iron Man گرفته تا Spider-Man Far From Home پرداخته می‌شود. کوین فایگی (Kevin Feige) در بخشی از کتاب فاش ساخت عدم توافق با سونی را از دست‌اندرکاران و بازیگران Far From Home پنهان کرد تا تاثیری روی کیفیت فیلم نگذارد. فیلم در آن زمان در فاز پس‌تولید قرار داشت.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی برای اکران از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا