تصویری که حضور سندمن و الکترو را در مرد عنبکوتی ۳ ثابت می‌کند

مردعنکبوتی، سندمن و الکترو روی جلد مجله

شایعه حضور سندمن و الکترو در مردعنکبوتی: راهی به خانه نیست

انگار باید فیلم مردعنکبوتی: راهی به خانه نیست را رها کنیم و به حواشی آن بپردازیم. از بازدید میلیونی تریلرش گرفته تا پوستری که جدیدا نقل محافل شده. یکی از شایعاتی که مجله امپایر به تازگی روی جلدش از آن رونمایی کرده، پوستری از فیلم جدید اسپایدرمن بوده که در کنار تمام نمادها به دو شخصیت سندمن و الکترو از دنیای مارول و سونی اشاره می‌کند.

شاید می‌خواهد بگوید که ممکن است این دو شخصیت در فیلم جدید مردعنکبوتی حضور داشته باشند.

با اینکه فیلم مردعنکبوتی: راهی به خانه نیست از فیلم‌های موردانتظار مارول به شمار می‌رود و همه را منتظر نگه داشته، اما اطلاعات زیادی از آن تا به امروز به انتشار نرسیده است. با این وجود حجم عظیمی از شایعات حول این فیلم پراکنده شده و همین موضوع عطش طرفداران را برای تماشای این فیلم ابرقهرمانی بیشتر کرده است.

با وجود این، مجله Empire دست به کار شد و یک تصویر کارتونی از فیلم Spiderman: No Way Home منتشر و تنور شایعات را داغ‌تر و داغ‌تر کرد که اگر به آن دقت کنیم جزئیات شگرفی خواهیم دید. شاید هم می‌خواهد زیرپوستی بگوید که احتمال دارد سروکله الکترو و سندمن در فیلم اسپایدرمن پیدا شود. در این تصویر اول از همه آویز دکتر استرنج را می‌بینیم که سنگ سبز زمان در آن محافطت شده، سپس بازوهای دکتر اختاپوس و بعد هم بمب گرین گابلین.

شایعه حضور سندمن و الکترو در مردعنکبوتی: راهی به خانه نیست

جزئیات بیشتری هم می‌شود از این تصویر پیدا کرد. شایعه‌های زیادی درباره حضور شخصیت‌های قبلی در فیلم مردعنکبوتی: راهی به خانه نیست به گوش خورد. بد بیراه هم نبود، چون در اولین تریلر مردعنکبوتی دیدیم که دکتر اختاپوس یا Doc Ock با آن بازوهای رباتی‌اش آمد و یک سلامی کرد به پیتر پارکر. با این حال شخصیت‌های دیگری به غیر از دکتر اختاپوس می‌آیند؟ کسی چه می‌داند. شاید همانطور که بازگشت Doc Ock در ابتدا شایعه بود و بعدا به حقیقت پیوست، شایعه حضور شخصیت‌های قدیمی چون سندمن و الکترو و گرین گابلین هم به واقعیت بپیوندد.

همه این‌ها را گفتیم. از این نگذریم که دلمان را به شایعات نباید خوش کنیم و باید منتظر پوستر و تریلرهای بعدی فیلم Spiderman: No Way Home باشیم تا جزئیات بیشتری از خودش منتشر کند؛ البته اگر تریلر دیگری در کار باشد. ما که بدمان نمی‌آید شخصیت‌های مختلف قبلی را در این فیلم ببینیم. فعلا که دکتر اختاپوس دعوت شده. حالا تا ببینیم شخصیت‌های شرور قبلی برمی‌گردند یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا