چه ارتباطی میان فیلم Spider-Man 3 و سریال The Falcon and the Winter Soldier وجود دارد؟

آیا کاپیتان آمریکای سیاهپوست در راه است؟

چه ارتباطی میان فیلم Spider-Man 3 و سریال The Falcon and the Winter Soldier وجود دارد؟ سورنا رضایی ۰ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان
فیلم Spider-Man 3 و سریال The Falcon and the Winter Soldier

اخیرا تصویری در فضای مجازی منتشر شده که ظاهرا به ارتباط میان فیلم Spider-Man 3 و سریال The Falcon and the Winter Soldier اشاره دارد.

Spider-Man: No Way Home، در حال حاضر یکی از مورد انتظار ترین فیلم‌های ابرقهرمانی به شمار می‌رود. قسمت قبلی مجموعه، یعنی Spider-Man: Far From Home در نقطه حساسی به پایان رسید. در پی اتفاقاتی که افتاد، تمام جهان هویت واقعی مرد عنکبوتی را می‌دانند. علاوه بر این، میستیریو پاپوشی برای انتقام‌جوی جوان دوخت و مسئولیت فاجعه‌ی لندن را گردن او انداخت. بدین ترتیب، پیتر پارکر نه تنها باید از دوستان و عزیزان خود‌ در برابر هر گونه تهدیدی محافظت کند، بلکه باید تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا از اتهام‌ها تبرئه شود. اینطور که به نظر می‌رسد، چالش‌های تارزن نیویورکی به همین دو مورد خلاصه نمی‌شود.

ماجرا با پیوستن جیمی فاکس (Jamie Foxx) به Spider-Man 3 آغاز شد. او در The Amazing Spider-Man 2 نقش الکترو را ایفا کرده بود و قرار است در جدیدترین محصول مارول بار دیگر چنین نقشی را بر عهده بگیرد. با رسمی شدن این خبر، گمانه‌زنی‌ها درباره ارتباط دنباله Spider-Man: Far From Home با فیلم‌های قدیمی مرد عنکبوتی آغاز شد. در همین حین، شایعه‌هایی در فضای مجازی به گوش رسید مبنی بر اینکه توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) بار دیگر لباس تارزن نیویورکی را به تن می‌کنند. اینطور که به نظر می‌رسد، اقدامات اسکارلت ویچ پس از به دست آوردن کتاب جادویی باعث می‌شود نظم جهان بهم ریخته و ملاقات نسخه‌های مختلف پیتر پارکر به یکدیگر زمینه‌چینی ‌شود.

اکانت توییتری Spider-Man: No Way Home News ساعاتی تصاویری را به اشتراک گذاشت که ظاهرا به ارتباط میان فیلم Spider-Man 3 و سریال The Falcon and the Winter Soldier اشاره دارد. تصاویر از صحنه فیلمبرداری جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی تهیه شده و بانوی آزادی را در حالی نشان می‌دهد که سپر کاپیتان آمریکا را در دست دارد. نکته جالب ماجرا اینجا است که روی پوستر عبارت Newest and Tallest Avenger نوشته شده و طبق ادعای وب سایت Murphy’s Multiverse، پوستر مزبور سنگ بنای یک صحنه بسیار مهم خواهد بود. نویسنده مطلب وارد جزئیات نشد و اطلاعات بیشتری را در اختیار علاقه‌مندان قرار نداده است. در ادامه می‌توانید دو تصویر را مشاهده کنید:

به عقیده گروهی از طرفداران مارول، سرنوشت هویت کاپیتان آمریکا در انتهای The Falcon and the Winter Soldier مشخص شده و این هویت مطابق درخواست استیو راجرز، به سم ویلسون می‌رسد. آن‌ها همچنین احتمال می‌دهند کاپیتان آمریکای جدید به صورت کامل در Spider-Man 3 رونمایی شود. به خصوص اینکه امیلی ون‌کمپ (Emily VanCamp) چندی پیش به رونمایی از کاپیتان آمریکای سیاه‌پوست اشاره کرده بود. ون‌کمپ نقش شارون کارتر را در Marvel Cinematic Universe بر عهده دارد:

اجازه افشای چیزی را ندارم اما فکر می‌کنم جهان برای رونمایی از کاپیتان آمریکای سیاه‌پوست آماده است. من که ۱۰۰۰ درصد برای این چنین اتفاقی آماده هستم.

نمی‌توانم بگویم داستان The Falcon and the Winter Soldier به چه نقطه‌ای ختم می‌شود اما مفهوم کلی سریال و قوس شخصیتی‌ای که در آن به نمایش گذاشته می‌شود، زیبا و قدرتمند است.

پخش The Falcon and the Winter Soldier آغاز شده و هم اکنون چهار قسمت از آن در دسترس قرار دارد. فصل اول از شش قسمت تشکیل شده است. در ضمن، Spider-Man: No Way Home از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر سال ۲۰۲۱) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا