تماشا کنید: اولین تیزر فیلم No Way Home با حضور سه اسپایدرمن

یک تریلر واقعی برای مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست

در آینده‌ای نه چندان دور، طرفداران دنیای سینمایی مارول این فرصت را خواهند داشت تا از فیلم پرفروش Spider Man: No Way Home در خانه‌های خود لذت ببرند. با نزدیک شدن به تاریخ پخش نسخه دیجیتالی فیلم مرد عنکبوتی ۳، مارول و سونی تبلیغات این اثر را از سر گرفته‌اند و اولین تیزر فیلم No Way Home با حضور سه اسپایدرمن را منتشر کرده‌اند. با این حال اکنون دیگر طرفداران مارول یه خوبی می‌دانند که در این فیلم هر سه مرد عنکبوتی تام هالند، توبی مگوایر و اندرو گارفیلد حضور خواهند داشت.

متاسفانه هنگامی که تریلر این اثر منتشر شد، شرکت سونی و استودیو مارول بنا به سیاست‌های تبلیغاتی خود از نشان دادن صحنه‌هایی که به حضور این دو هنرمند مربوط می‌شد اجتناب کرد و تا لحظه اکران فیلم، حضور دو اسپایدرمن دیگر را به صورت یک راز نگه داشت. با این حال اکنون که حضور دو هنرمند مذکور در این فیلم تایید شده است و دیگر یک راز نیست، تریلر جدیدی منتشر شده که از حضور هر سه اسپایدرمن خبر می‌دهد. 

پس از آنچه که در فیلم انتقام جویان پایان بازی دیدم، حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست بزرگ‌ترین کراس‌اوری بود که در دنیای سینمایی مارول صورت گرفته است. اگرچه در طی یک سال گذشته شواهد و شایعات بسیار زیادی مبنی بر حضور اندرو گارفیلد و توبی مگوایر در این فیلم مطرح شد اما با این حال تا زمان اکران به طور کلی حضور آن‌ها در فیلم انکار شد تا هنگامی که طرفداران برای اولین بار این دو مرد عنکبوتی که به دنیای اسپایدرمن در فرنچایز سونی تعلق داشتند را در کنار تام هالند که به دنیای سینمایی مارول تعلق دارد ببینند به اندازه کافی هیجان‌زده شوند. اکنون پس از گذشت تقریبا سه ماه از اکران این اثر طرفداران منتظر انتشار نسخه دیجیتالی Spider-Man: No Way Home هستند. 

اولین تیزر فیلم No Way Home با حضور سه اسپایدرمن

پس از ورود مرد عنکبوتی با بازی اندرو گارفیلد به آپارتمان ند دوست صمیمی پیتر پارکر تام هالند، ام جی تکه‌ای نان را به سمت اسپایدرمن گارفیلد پرتاب می‌کند تا مطمئن شود او در حقیقت یک مرد عنکبوتی است. با این حال تکه نان به زمین افتاده و اسپایدی گارفیلد سردرگم می‌شود. پس از گذشت دقایقی گارفیلد موفق می‌شود اعتماد این دو را جلب کند و در این راه از سقف خانه ند آویزان می‌شود. چند دقیقه بعد هنگامی که ند تلاش می‌کند اسپایدی هالند را بازگرداند، اسپایدرمن توبی مگوایر نیز وارد فیلم می‌شود. 

در نهایت دو اسپایدرمن دیگر به ملاقات اسپایدرمن تام هالند می‌روند تا درد او را تسکین دهند و در رابطه با ایرشرورهایی که به علت خرابکاری او و دکتر استرنج شهر را بهم ریخته‌اند تصمیم بگیرند. رویارویی سه اسپایدرمن که در تیوی اسپات منتشر شده می‌بینیم و به حقیقت پیوستن گمانه زنی‌های طرفداران باعث شد تا فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست به یکی دیگر از شاهکارهای استودیو مارول تبدیل شود. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا