هپی باز هم در فیلم Spider-Man: No Way Home در کنار پیتر پارکر خواهد بود

بازگشت خدمتکار تونی استارک

هپی در فیلم Spider-Man: No Way Home

جان فاورو که نقش شخصیت هپی (Happy) را در سری Iron Man بازی کرده بود، حال ظاهرا در جدیدترین فیلم Spider-Man: No Way Home نیز حضور خواهد داشت تا به پیتر پارکر کمک کند.

دقت به جزئیات در فیلم‌های دنیای سینمایی مارول یکی از چهارچوب‌های اصلی است که کارگردان‌ها و در کل سازندگان آثار آن به خوبی رعایت می‌کنند. با این حال یکی از جزئیات مهم در کنار ایستراگ‌ها و اشاره به دنیای کامیک و دیگر فیلم‌های MCU، حضور شخصیت‌های فرعی است که باید اهمیت خود را در زمان کوتاهی که دارند نشان دهند. مانند مامور کولسن (Agent Coulson) و همچنین هپی هوگن (Happy Hogan) که در فیلم‌های سری Iron Man و Spider-Man ابتدا به تونی استارک و سپس پیتر پارکر کمک کرده بود.

با این حال خیلی از افراد فکر می‌کردند که این کاراکتر پس از درگذشت استارک بیشتر توجه خود را روی دختر کوچک او خواهد گذاشت که باید بدون پدر به زندگی خود ادامه دهد، اما چنان که در فیلم‌های Spider-Man دیدیم او سعی می‌کند تا در کنار پیتر پارکر نیز باشد تا به او کمک کند. از طرفی نیز هپی سعی می‌کند تا با کاراکتر خاله مِی (May) ارتباط بیشتری داشته باشد تا شاید در آخر فیلم Spider-Man: No Way Home ازدواج کنند!

گفته‌های فاورو درباره بازی در فیلم Spider-Man: No Way Home

جان فاورو که خود پیش‌تر کارگردانی دو فیلم اول سری Iron Man را بر عهده داشته و هم‌اکنون نیز با کمپانی دیزنی در ساخت سریال The Mandalorian و The Book of Boba Fett همکاری می‌کند، درباره بازی دوباره در نقش هپی هوگن ابراز خوشحالی کرده و به نحوی اظهار کرده که حضور در فیلم پایانی مرد عنکبوتی از بهترین تجربه‌های بازیگری او بوده است.

هنگام بازی در صحنه (برای دیگر کارگردان‌ها) من چیزهای زیادی یاد می‌گیرم. مثلا وقتی که برادران روسو (Russo) کارگردانی می‌کنند، کار بسیار فوق‌العاده است. اما زمانی که برای جان واتس (John Watts) در صحنه ساخت فیلم Spider-Man: No Way Home حاضر شدم، می‌توانم بگویم که تجربه‌ای بی‌نظیر از بازی نقشی که می‌خواهم را داشتم.

به هر حال حضور مجدد جان فاورو در یکی دیگر از فیلم‌های سری Spider-Man در دنیای سینمایی مارول چندان هم دور از انتظار نبوده است. اما فکر می‌کنید که پس از این فیلم، کاراکتر هپی هوگان چه سرنوشتی را خواهد داشت؟ آیا تنها وظیفه او دادن چیزبرگر به مورگان استارک (Morgan Stark) است؟

 همچنین طبق قرارداد تام هالند، ظاهرا فیلم Spider-Man: No Way Home آخرین حضور او در نقش اسپایدرمن خواهد بود. با این حساب پس آینده مرد عنکبوتی MCU چه خواهد شد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا