#مهسا_امینی

تیزر فیلم Spider-Man: No Way Home و تبلیغ خودرو هیوندای توسط مرد عنکبوتی!

عنکبوتی هم ماشین لازم دارد

در جدیدترین تیزر فیلم Spider-Man: No Way Home که به تازگی منتشر شده، می‌توانید شاهد حضور تام هالند (Tom Holland) در نقش اسپایدرمن باشید که حال ظاهرا برای رفتن به شهر نیویورک، نیاز به وسیله نقلیه دارد!

معمولا وقتی فیلم‌های سینمایی به تاریخ اکران نزدیک‌تر می‌شوند، انواع و اقسام تریلرها و تیزرهای مختلف از آن‌ها منتشر می‌شود. حال این ویدیوها معمولا اطلاعات جدیدی از فیلم یا سریال مورد نظر را می‌رسانند که بیننده را برای دیدن نسخه کامل تحریک می‌کند، اما جدای از این موضوع، برخی مواقع هم نوبت به تیزرهای تبلیغاتی می‌رسد که چندان ربطی هم به داستان اصلی فیلم نداشته و صرفا از تم و بازیگران فیلم مورد نظر برای تبلیغ خود استفاده می‌کنند! مانند ویدیو فوق که در آن پیتر پارکر خودرو جدید هیوندا را تبلیغ می‌کند.

در این تیزر فیلم Spider-Man: No Way Home می‌بینیم که تام هالند در نقش پیتر پارکر حاضر شده و در حال تماشای اخبار تلویزیون درباره لو رفتن هویت خود است. اما جایی که او نشسته، ظاهرا وسط بیابان بوده و از نیویورک دور است! در نتیجه اسپایدرمن ماجرا نمی‌تواند از تارهای خود برای آویزان شدن از آسمان‌خراش‌ها استفاده کند. به عبارتی می‌توان گفت که این تیزر جواب سوال خیلی از بینندگان و طرفداران را می‌دهد که «اگر ساختمان بلند نبود، مزد عنکبوتی چطور از یک مکان سریع به مکانی دیگر می‌رفت؟». معلوم است، با ماشین!

در این تیزر نیز ند (Ned) سوار بر یک خودرو هیوندا ظاهر می‌شود تا پیتر را به نیویورک ببرد، اما نکته اینجاست که پیش از آمدن او، اسپایدرمن به یک مترسک با ظاهر شخصیت میستریو (Mysterio) تار می‌زند! این صحنه احتمالا برای طرفداران دنیای سینمایی مارول، خیلی شبیه به همان سکانس داخل تریلر فیلم Avengers: Endgame خواهد بود! جایی که دیده بودیم ثانوس (Thanos) به عنوان یک ابرشرور زره خود را به تن یک مترسک کرده و در حال آشپزی بود. با این وجود اگر فکر می‌کنید این دو موضوع به همدیگر بی‌ربط هستند، بد نیست بدانید تام هالند مدتی پیش در مصاحبه‌ای اظهار کرده بود که فیلم Spider-Man: No Way Home اتفافاتی در حد Endgame دارد. در نتیجه این مترسک میستریو می‌تواند یک ایستراگ و اشاره دیگر به همین موضوع باشد. نظر شما درباره آن چیست؟

شاید بهتر بود اسپایدرمن هم مثل بتمن یک ماشین مخصوص (بتموبیل) داشته باشد تا برای تامین مخارج زندگی خود مجبور به تبلیغ خودرو نباشد!


guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا