#مهسا_امینی

صحنه پس از تیتراژ Spider-Man: No Way Home از چه رازی خبر می‌دهد؟

در آینده جهان اسپایدرمن چه می‌گذرد؟

صحنه پس از تیتراژ Spider-Man: No Way Home از چه رازی خبر می‌دهد؟ نرگس کریمی پور ۱۲ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ مارول
صحنه پس از تیتراژ Spider-Man: No Way Home

فیلم Spider-Man: No Way Home بالاخره در سینماها اکران شده و رکوردهای باکس آفیس را شکسته و همچنین توانسته موفقیت بزرگی در بین منتقدان و تماشاگران داشته باشد. فیلم جدید مارول در حال حاضر در Rotten Tomatoes با امتیاز ۹۴ درصد از منتقدان پس از ۲۷۵ نقد و امتیاز تماشاگران 99 درصد پس از بیش از۱۰۰۰۰ نقد به یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین آثار سینمایی سال ۲۰۲۱ تبدیل شده است. این فیلم  به مرکز بحث و توجه در رسانه‌های اجتماعی تبدیل شده و طرفداران درباره همه چیز از شرورهای بازگشته از فیلم‌های مرد عنکبوتی گرفته تا صحنه‌های پس از تیتراژ این اثر صحبت می‌کنند. 

 

صحنه پس از تیتراژ Spider-Man: No Way Home از جایی شروع می‌شود که صحنه بعد از تیتراژ فیلم Venom: Let There Be Carnage با ادی براک با بازی تام هاردی و ونوم  در MCU پخش شد. با این حال، برخلاف گرین گابلین (ویلم دافو)، داک اوک (آلفرد مولینا)، الکترو (جمی فاکس)، سندمن (توماس هیدن چرچ) و لیزارد (ریس ایفانس)، ادی و ونوم فقط در هتل گرمسیری که به آن منتقل شده بودند، مانده و اوقات خود را در آنجا می‌گذرانند. در این صحنه خنده‌دار، یک متصدی بار در حال توضیح دادن داستان تانوس و انتقام‌جویان برای ادی است و او تلاش می‌کند تا باور کند بیگانگانی وجود دارند که انگیزه‌هایی جدا از خوردن مغز دارند.

در صورتی که از دیدن ونوم در MCU بیش از حد حواس شما پرت شده باشد، ممکن است از این موضوع غافل شده باشید که متصدی بار کسی نیست جز کریستو فرناندز، که بیشتر برای بازی در نقش دنی روخاس در سریال تد لاسو شناخته شده است. خوشبختانه فصل سوم سریال تد لاسو به زودی فیلمبرداری خود را آغاز کرده و این اثر به زودی منتشر خواهد شد.

ستاره تد لاسو هانا وادینگهام اخیرا در مصاحبه خود عنوان کرد که فیلمبرداری این اثر از روز ولنتاین آغاز می‌شود و شخصیت‌های این اثر باری دیگر باز خواهند گشت تا با دیالوگ‌های طنز خود، دل مخاطبین را به دست بیاورند. 
 هنوز مشخص نیست که آیا این بازیگر در فیلم‌های بعدی اسپایدرمن نقش مهمی خواهد داشت یا خیر، و پس از اینکه ادی براک از جهان دنیای سینمایی مارول محو شد به کجا رفته و چه اتفاقی برای ونوم خواهد افتاد. 


guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا