تیزر نسخه طولانی Spider-Man: No Way Home منتشر شد

چند دقیقه بیشتر از مردان عنکبوتی

طبق اعلام رسمی استودیو سونی پیکچرز (Sony Pictures)، تیزر نسخه طولانی Spider-Man: No Way Home به تازگی منتشر شده و چنان که به نظر می‌رسد، نیم نگاهی به صحنه‌های جدید آن با سه مرد عنکبوتی را نشان می‌دهد.

فیلم Spider-Man: No Way Home اثری بود که سال گذشته طی همکاری سونی پیکچرز و استودیو مارول اکران شد. اما پیش از آنکه کار این اثر سینمایی نهایی شده و روی پرده سینما برود، حاشیه‌های زیادی درباره آن به وجود آمده بود که همگی مربوط به حضور سه مرد عنکبوتی در آن بودند.

در حقیقت همه می‌دانستیم که قرار است تا اسپایدرمن با بازی تام هالند (Tom Holland) در آن حضور داشته باشد و مهم‌تر اینکه ابرشرورانی از سری‌های گذشته Spider-Man و همچنین The Amazing Spider-Man در آن حاضر خواهند شد، اما این موضوع که آیا پیتر پارکر با بازی توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در این حضور داشتند یا که نه، موضوعی بود که به بیشترین حد طرفداران را آزار می‌داد! چراکه توبی مگوایر به بسیاری از مصاحبه‌ها درباره این موضوع پاسخی نمی‌داد و از طرفی اندرو گارفیلد هربار این نظر را رد می‌کرد که در No Way Home حضور دارد.

تیزر نسخه طولانی Spider-Man: No Way Home

با این وجود بالاخره پس از گذشت مدتی،‌ دیدیم که فیلم اکران شد و هر سه مرد عنکبوتی در آن حاضر شدند. سازندگان موفق شدند تا نظر طرفداران را با اثری جذاب جلب کنند و اکثر بینندگان نیز با داستان و صحنه‌های هیجان‌انگیز No Way Home توانستند ۲ ساعت خوش را از تماشای آن لذت ببرند. اما پس از گذشت چند ماه از اکران این اثر، حال بسیاری از بینندگان و طرفداران آثار مارول اظهار کرده‌اند که کاش صحنه‌های بیشتری از سه اسپایدرمن را در کنار همدیگر می‌دیدیم.

تقریبا به همین دلیل هم در اسفند ماه سال گذشته، هنگامی که اعلام شد قرار است تا نسخه بلوری این اثر منتشر شود، سونی وعده داده بود که این نسخه صحنه‌های بیشتری را شامل می‌شود. این در حالی بود که تمامی صحنه‌های بیشتر نسخه بلوری کاملا مرتبط با پشت صحنه ساخت این اثر بودند و ما هرگز حتی ۱ فریم اضافه را در خود فیلم مشاهده نکردیم!

با این حال اخیرا استودیو مارول با همکاری سونی اعلام کرده‌اند که با اکران مجدد این اثر در سینماهای جهان، قصد دارد تا ۱۱ دقیقه از صحنه‌های حذف شده No Way Home را داخل نسخه طولانی آن قرار داده و برای بینندگان به نمایش بگذارند.

نسخه طولانی Spider-Man: No Way Home دارای صحنه‌هایی خواهد بود که ظاهرا یکی از آن‌ها درباره سکانسی است که برادر تام هالند در آن حضور دارد و نقش یک دزد را بازی می‌کند که از جایی آویزان می‌شود! او پیش‌تر حدود پنج ماه پیش طی یک مصاحبه اعلام کرده بود که صحنه‌های بسیاری از این اثر سینمایی حذف شده و در میان آن‌ها، سکانس مربوط به برادرش هم کنار زده شده است.

به گفته سازندگان،‌ نسخه طولانی Spider-Man: No Way Home که با نام The More Fun Stuff اکران خواهد شد، تمرکز بیشتر روی صحنه‌هایی را خواهد داشت که صحبت بین سه مرد عنکبوتی بوده و سکانس‌های مربوط به آن از نسخه قبلی فیلم حذف شده بوده است. در حقیقت هنگامی که سه پیتر پارکر از جهان موازی به هم می‌رسند، ما در نسخه اصلی فیلم چندان ارتباطی را بین آن‌ها شاهد نیستیم و دیالوگ‌های کمی نسبت به آنچه که انتظار داشتیم بین آن‌ها رد و بدل می‌شود، با این وجود، در این نسخه طولانی ظاهرا قرار است که این موضوع برای طرفداران جبران شود.

اکران مجدد فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست در تاریخ جمعه ۱۱ شهریور (2 سپتامبر) انجام خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا