لیست صحنه‌های حذف شده No Way Home منتشر شد؛ خوشگذرانی سه مرد عنکبوتی؟!

۵ دقیقه بیشتر با مردان عنکبوتی

لیست صحنه‌های حذف شده No Way Home منتشر شد؛ خوشگذرانی سه مرد عنکبوتی؟!

طبق لیست صحنه‌های حذف شده No Way Home ظاهرا در بخشی از این اثر سینمایی قرار است تا شاهد لحظات بیشتری از کنار هم بودن سه مرد عنکبوتی باشیم! همچنین صحنه‌های جالب دیگری نیز وجود دارند که همگی در نسخه بلوری فیلم Spider-Man: No Way Home نشان داده خواهند شد.

طبق گزارش‌های قبلی که از نسخه بلوری فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شده، ظاهرا قرار است تا شاهد ۱۰۰ دقیقه صحنه بیشتر در فیلم باشیم. با این وجود، همان کسی که این موضوع را لو داده و اظهار کرده بود که ۱۰۰ دقیقه محتوای بیشتر در این نسخه وجود دارد، این را هم گفته بود که ظاهرا قرار نیست تا تمام محتوای اضافه شده باعث ۴ ساعت بودن فیلم شود! بلکه این صحنه‌ها نهایتا شامل ۱۰ الی ۱۵ دقیقه خواهند بود و بقیه این دقایق اضافه، مربوط به پشت صحنه و مصاحبه با بازیگران است.

با این حال، همان ۱۵ دقیقه هم خودش می‌تواند خیلی روی محتوای فیلم تاثیرگذار بوده و عملا همه چیز را تغییر دهد. اما آیا می‌دانید دقیقا چه سکانس‌های تازه‌ای به فیلم Spider-Man: No Way Home اضافه می‌شوند؟! خوشبختانه کاربران در فضای مجازی این مورد را هم مثل تمامی موارد قبلی لو داده‌اند تا جای هیچ نگرانی وجود نداشته باشد.

کدام صحنه‌های حذف شده No Way Home در نسخه بلوری نمایش داده خواهند شد؟

پیش از آنکه فیلم Spider-Man: No Way Home اکران شود، عملا همه طرفداران می‌دانستند که سه مرد عنکبوتی در این اثر سینمایی حاضر خواهند شد. حتی جزئیات صحنه‌های مختلفی مانند نجات دادن ام جی (MJ) توسط پیتر پارکر (Peter Parker) با بازی اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) هم لو رفته بود. این در حالی است که سال گذشته، عملا کل فیلمنامه لو رفت و خیلی از جزئیات آن را کاربران دیدند و اسپویل کردند. اما با وجود همه این موارد، باز هم سونی و استودیو مارول سعی می‌کردند تا داستان فیلم و حضور مردهای عنکبوتی را در قالب یک راز نگه دارند؛ تا حدی که حتی دروغ گفتن‌های اندرو گارفیلد و به کار گیری هنر بازیگری او برای گول زدن طرفداران و افزایش هیجان، خود به یک کاندید برای گرفتن جایزه اسکار تبدیل شده است!

به هر حال چند ماه پیش فیلم اکران شد و در نهایت دیدیم که سه مرد عنکبوتی از سه نسل و جهان متفاوت، چطور با همدیگر برای نجات ابرشرورها تلاش می‌کنند و با یکدیگر کنار می‌آیند. اما نکته اینجاست که به عنوان یک طرفدار، هر چه صحنه‌های با هم بودن این سه شخصیت را می‌دیدیم کم بود! یعنی شاید بهتر می‌شد اگر صحبت‌ها و دیالوگ‌هایی که به گذشته جهان دو اسپایدرمن توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد اشاره می‌شوند بیشتر بود. این در حالی است که طبق تصویر زیر، ظاهرا در نسخه بلوری، شاهد برخی صحنه‌های حذف شده از No Way Home خواهیم بود که در آن، لحظات بیشتری از صحبت کردن سه مرد عنکبوتی با همدیگر وجود دارد.

طبق تصویر فوق، حدود دو و نیم دقیقه صحنه‌های بیشتری از لحظه بازجویی پیتر پارکر و دوستانش را می‌بینیم. همچنین روزی که پیتر به مدرسه خود برمی‌گردد نیز ۵ دقیقه سکانس‌های بیشتر را شامل خواهد شد که قاعدتا از واکنش هم‌کلاسی‌ها و مدیران، به لو رفتن هویت او خواهد بود. سپس صحنه‌هایی به صورت پراکنده و همچنین ۱:۳۵ سکانس بیشتر از مت مورداک (Matt Murdock) یا همان دردویل (Daredevil) را خواهیم دید که به عنوان وکیل پیتر، از او دفاع می‌کند، یا شاید هم بیشتر درباره موضوع دستگیر شدنش صحبت می‌کنند. اما در نهایت، چهار دقیقه و بیست و پنج ثانیه به موضوعی تحت عنوان Spideys Hang Out اختصاص داده خواهد شد که به نحوی خوشگذرانی و صحبت کردن‌های سه مرد عنکبوتی با یکدیگر است.

حال اینکه این صحنه حذف شده دقیقا مربوط به کدام قسمت از فیلم بوده و سه مرد عنکبوتی دقیقا درباره چه موضوعی حرف می‌زنند، مورد است که هنوز نمی‌دانیم. همچنین سوال بزرگ‌تر اینجاست که اصلا چرا این صحنه‌ها از نسخه اکران شده فیلم حذف شده‌اند؟ آیا کارگردان فیلم را طولانی دیده و خواسته که زمان پخش آن را برای اکران در سینماها کوتاه‌تر کند؟ یا اینکه مواردی در آن‌ها وجود داشته که حال بعد از تدوین و ادیت مجدد آماده دیده شدن هستند؟ تا زمان عرضه نسخه بلوری، فعلا هیچ چیز مشخص نیست.

در حال حاضر هیچ تاریخ دقیق و مشخصی برای عرضه نسخه بلوری فیلم Spider-Man: No Way Home وجود ندارد، اما می‌توان انتظار داشت که اسفند یا نهایتا اوایل فروردین شاهد پخش آن باشیم.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا