#مهسا_امینی

در اکران فیلم NO WAY HOME، مرد عنکبوتی تماشاگران را از برج خلیفه تا سینما بدرقه می‌کند

مرد عنکبوتی بر فراز بلندترین برج جهان!

Spider-Man: No Way Home از سونی پیکچرز در تاریخ ۱۶ دسامبر با فروش ۴۰۵.۵ میلیون دلاری در باکس آفیس داخل آمریکا به طور رسمی در سینماها آغاز شد و به پنجمین اثر محبوب و پر بازدید در زمان افتتاحیه خود تبدیل شد. پیش از روز افتتاحیه فیلم، با پخش تماشایی تریلر از بلندترین ساختمان جهان در تاریخ ۱۴ دسامبر از طرفداران اسپایدرمن استقبال شد. این نمایش تماشایی که با موفقیت توسط Empire International، توزیع کننده انحصاری سینمای Sony Pictures و Columbia Pictures اجرا شد، طرفداران مرد عنکبوتی را هیجان زده کرد.

با وفادار ماندن به موضوع فیلم، تریلر فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست دیوارهای بلند برج خلیفه را به پرده‌ای بزرگ تبدیل کرده و برای طرفداران پخش شد، طرفداران هیجان زده نیز در اولین نمایش فیلم که در Reel Cinemas در دبی مال برگزار شد مورد استقبال یک نصب هولوگرام پیشرفته قرار گرفتند که پورتال Multiverse را بازسازی می‌کرد و انبوهی از پاپاراتزی‌ها که روی فرش قرمز در حال آمد و شد بودند.

مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست، با فروش تاریخ ساز خود در خاورمیانه ۱۴ میلیون دلار، عربستان سعودی ۵.۲ میلیون دلار، امارات متحده عربی با ارائه ۴.۱ میلیون دلار و در مصر ۱.۳ میلیون دلار درآمد کسب کرد و یکی از بزرگترین افتتاحیه‌های تاریخ سینما را رقم زد.

برای اولین بار در تاریخ سینمای مرد عنکبوتی، هویت قهرمان مهربان محله فاش شده و مسئولیت‌های زندگی ابر‌قهرمانی او را در تضاد با زندگی عادی خود قرار می‌دهد و کسانی را که بیشتر از همه به آنها اهمیت می‌دهد را در معرض خطر قرار می‌دهد. هنگامی که او از دکتر استرنج کمک می‌گیرد تا راز خود را باری دیگر مخفی کند، طلسم دکتر استرنج حفره‌ای در دنیای آنها ایجاد کرده و باعث ایجاد ناهنجاری مولتی‌ورس می‌شود که در نهایت قدرتمندترین تبهکارانی را که تا به حال با یک مرد عنکبوتی در هر جهان مبارزه کرده‌اند آزاد می‌شوند. اکنون، پیتر باید بر بزرگترین چالش خود غلبه کند، که نه تنها آینده خودش را برای همیشه تغییر خواهد داد، بلکه آینده جهان چندگانه را نیز تغییر خواهد داد.


guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا