جزئیات مرد عنکبوتی در Marvel’s Midnight Suns به طور کامل مشخص شدند

بهترین قهرمان بازی میدنایت سانز !

شخصیتی جدید از بازی Marvel’s Midnight Suns به طور کامل معرفی شد که بدون شک یکی از پر طرفدارترین نیروهای این بازی به حساب می‌آید. شخصیت مرد عنکبوتی در Marvel’s Midnight Suns قدرت‌های خارق العاده‌ای دارد!

هفته‌ای دیگر آغاز شد و ما تریلری جدید از بازی Marvel’s Midnight Suns دریافت کردیم. ویدیو تازه منتشر شده بازی Marvel’s Midnight Suns درباره یکی از محبوب‌ترین قهرمانان مارول، مرد عنکبوتی است. مانند ویدیوهای انتشار یافته پیشین، این ویدیو نگاهی به نحوه مبارزاتی شخصیت، بهترین استراتژی برای استفاده و همچنین برخی حرکات مهم شخصیت معرفی شده دارد. این ویدیو همچنین نگاهی کوتاه به شخصیت شما، هانتر (The Hunter) دارد و تمرکز خود را بر محل زندگی شخصیت شما قرار داده و تلاش دارد طی مکالماتی کوتاه، ما را بیشتر با این شخصیت جدید آشنا کند.

بازی Marvel’s Midnight Suns اولین مرتبه در آگوست سال ۲۰۲۱ معرفی شد و بسیاری از قهرمانان مورد علاقه ما را در برابر شخصیت منفی جدیدی با نام لیلیث (Lilith) قرار داده که موفق به کنترل شخصیت‌هایی چون ونوم (Venom) و هالک (Hulk) شده است. این بازی توسط استودیو فایر اکسیس (Firaxis) توسعه یافته و در سبک نقش آفرینی استراتژی نوبتی خواهد بود و شخصیت اصلی بازی، شخصیتی قابل شخصی سازی با نام هانتر است که شما می‌توانید با استفاده از مکالمات مختلف، بین او و دیگر قهرمانان ارتباط برقرار کنید.

گیم پلی شخصیت مرد عنکبوتی در Marvel’s Midnight Suns تمرکز حداکثری بر استفاده از پستی و بلندی محیط بازی دارد. به گفته یکی از دست اندر کاران این بازی، شخصیت مرد عنکبوتی بیشتر یک شخصیت پشتیبان بوده چون قدرت ضربات او چندان زیاد نیست. ویدیوها و اطلاعات پیشتر منتشر شده از این بازی به ما چیزهایی درباره Heroism در این بازی یاد داد. این ویژگی به نحوی مهم‌ترین رکن بازی بوده و از آن برای به دست آوردن قدرت‌های اصلی بازی یعنی Heroic Cards استفاده می‌شود. البته، از Heroism به طور جداگانه و در صحنه نبرد نیز می‌توان استفاده کرد. این ویژگی برای شخصیت مرد عنکبوتی بسیار حیاتی بوده و با پیچ و تاب‌های که به بدن خود داده و با استفاده از Heroism، دشمنان خود را به روش‌های متفاوت ساقط می‌کند. لازم به ذکر است که راه‌های بسیاری برای استفاده از Heroism وجود دارد.

شخصیت مرد عنکبوتی در Marvel’s Midnight Suns کارتی ویژه دارد که هر دو حرکت بعدی او بدون استفاده از Heroism انجام می‌شوند و این در حالی است که قدرت گذرای او (Passive) به او این اجازه را داده که ۱۵ درصد اوقات Heroism استفاده شده او در حرکات، به او باز گردد. علاوه بر آن، برخی کارت‌های او قدرت حرکت بیشتری در فضای بازی به او داده تا بتواند در بهترین مکان برای حمله قرار گیرد. یکی از بهترین قدرت‌های او که در ویدیو نیز نمایش داده شد، قدرت Chain Strike است که مرد عنکبوتی با استفاده از تار خود از کنار دشمنی به سوی دیگر دشمن نقل مکان می‌کند.

این قدرت به او اجازه حرکت میان دشمنان بیشتر را در صورت از پای در آوردن دشمن پیشین می‌دهد که سبب می‌شود مرد عنکبوتی تبدیل به یکی از بهترین قهرمانان برای مبارزه با شخصیت‌های بزرگ جثه با سلامت پایین باشد. در کنار آن، Heroic Card مرد عنکبوتی که با نام Infernal Spider شناخته می‌شود، سه کارت بعدی او را رایگان می‌کند تا با استفاده از آن، حرکاتی سنگین را بدون صرف نیرو انجام داده و با استفاده از تارهای خود بهترین نتیجه ممکن را رقم بزنید.

شخصیت مرد عنکبوتی تا به اینجا یکی از جذاب‌ترین شخصیت‌های بازی میدنایت سانز بوده و بدون شک استقبال بی نظیری از او خواهد شد. بازی Marvel’s Midnight Suns در تاریخ ۷ اکتبر، برابر با ۱۵ مهر ماه سال جاری برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی منتشر خواهد شد. نظر شما درباره شخصیت مرد عنکبوتی در Marvel’s Midnight Suns چیست؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا