#مهسا_امینی

اطلاعاتی جدید و بسیار مهم از بازی Marvel’s Midnight Suns فاش شد!

قهرمانان و دشمنان جدید، نسخه‌های متفاوت بازی و تاریخ انتشار

اطلاعات فاش شده بازی Marvel's Midnight Suns

اخباری تازه انتشار یافته که اشاره به اطلاعات فاش شده بازی Marvel’s Midnight Suns دارند. طبق این شایعات، باید منتظر معرفی دو قهرمان جدید، نسخه‌های متفاوت بازی و البته رونمایی از تاریخ انتشار Marvel’s Midnight Suns باشیم.

به گزارش نیلز آرنسمایر (Nils Ahrensmeier) در شبکه توییتر، باکس آرت تازه لو رفته از بازی Marvel’s Midnight Suns اطلاعاتی تازه را در اختیار آن‌ها قرار داده که پیش‌تر در اختیار عموم قرار نگرفته‌اند. گرچه عکس لو رفته به دلیل قانون کپی رایت به سرعت حذف شد، آرنسمایر و بسیاری از کاربران دیگر موفق به ذخیره عکس به منظور نگاهی عمیق به آن شدند. به گفته آرنسمایر، بازی Marvel’s Midnight Suns در سه نسخه Standard، Enhanced و Legendary در تاریخ ۶ اکتبر سال ۲۰۲۲، برابر با ۱۴ مهر ماه سال جاری منتشر خواهد شد. او همچنین اشاره داشت که دو شخصیت مرد عنکبوتی (Spider-Man) و اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) نیز به شخصیت‌های این عنوان می‌پیوندند.

نسخه ابتدایی این بازی یعنی Standard، به نظر تنها شامل بازی اصلی شده و نباید انتظار محتوای بیشتری از این نسخه داشت. نسخه Enhanced بازی Marvel’s Midnight Suns‌ در کنار بازی، شامل پنج اسکین اختصاصی خواهد شد. اولین اسکین برای کاپیتان آمریکا (Captain America) با نام Future Soldier، دومین اسکین برای کاپیتان مارول (Captain Marvel) با نام Mar-Vell، سومین اسکین برای مجیک (Magik) با نام Phoenix 5، چهارمین اسکین برای نیکو مینورو (Nico Minoru) با نام Sister Grimm و پنجمین اسکین برای ولورین (Wolverine) با نام X-Force خواهند بود.

نسخه Legendary بازی Marvel’s Midnight Suns در کنار پنج اسکین موجود در نسخه Enhanced، شامل ۲۳ اسکین متفاوت از جمله اسکین‌های Symbiote و Demon برای مرد عنکبوتی و اسکین‌های Boss Witch و Fallen Scarlet Witch برای شخصیت اسکارلت ویچ، به همراه دو اسکین برای شخصیتی که هنوز معرفی نشده، خواهد بود. این نسخه از بازی همچنین شامل سیزن پس بازی شده که به شما اجازه دسترسی به چهار بسته الحاقی که هر کدام قهرمانان قابل بازی، دشمنان و مراحل جدید را وارد بازی می‌کنند خواهد داد.

در ادامه اطلاعات فاش شده بازی Marvel’s Midnight Suns دو دشمن جدید نیز حضور دارند که بر کاور نسخه Legendary بازی نقش بسته‌اند. این دو دشمن هالک (Hulk) و ونوم (Venom) هستند. لازم به ذکر است که تمام دشمنان ما در این بازی از جمله سیبرتوث (Sabertooth)، شاخ‌هایی شیطانی بر سر داشته تا شمایلی شبیه شخصیت منفی اصلی بازی یعنی مادر اهریمن‌ها، لیلیث (Lilith)، به خود بگیرند. شما در بازی Marvel’s Midnight Suns کنترل شخصیتی جدید با نام هانتر (Hunter) را در اختیار دارید که قابل شخصیت سازی بوده و با Midnight Suns، برای مبارزه در برابر لیلیث همراه می‌شود. هانتر بر خلاف تمام قهرمانان بازی، شخصیتی کاملا جدید در دنیای مارول است.

مدتی پیش اطلاعات بیشتری از بازی Midnight’s Marvel Suns منتشر شد که در ارتباط با رده بندی سنی این بازی در کشور کره جنوبی بود. این اتفاق معمولا زمانی که یک بازی در شرف انتشار باشد رخ می‌دهد، با این حال چنین مسئله‌ای برای بازی Marvel’s Midnight Suns صدق نکرده و فاصله نسبتا زیادی تا انتشار این بازی داریم. انجمن بررسی و رده بندی سنی بازی‌ها در کشور کره جنوبی، بازی Marvel’s Midnight Suns را به دلیل خشونت بالا و استفاده از کلمات نامناسب، مناسب افراد با سن ۱۵ سال و بالاتر می‌داند. پس از مواجهه بازی Marvel’s Midnight Suns با تاخیر، بسیاری باور دارند که تاریخ انتشار رسمی این بازی همراه با تریلری جدید در مراسم Summer Game Fest معرفی خواهد شد.

در زمان انتشار این مطلب، فعالان دنیای بازی‌های ویدیویی باور دارند که بازی Marvel’s Midnight Suns برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس، نینتندو سوییچ و از طریق فروشگاه‌های استیم و اپیک گیمز برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نظر شما درباره قهرمانان، نسخه‌های متفاوت و به طور کلی اطلاعات فاش شده بازی Marvel’s Midnight Suns چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا