عنوان جدید دنیای مارول با نام Marvel Midnight Suns معرفی شد

خاطرات بد Marvel Avengers پاک می‌شوند؟

عنوان جدید دنیای مارول با نام Marvel Midnight Suns معرفی شد نیما خدارحمی ۰ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی

دنیای مارول حال در دنیای بازی‌های ویدیویی پس از انتشار عنوان Marvel Avengers نداشت. حال gamescom 2021 فرا رسیده تا نه تنها حال دنیای مارول، بلکه حال همه را خوب کند.

عنوان جدید دنیای مارول به‌لطف استودیو Firaxis Games و 2K Games با نام Marvel Midnight Suns معرفی شد تا شاید مقداری از شکست بازی Marvel Avengers چشم پوشی شود. این عنوان شخصیت‌های دوست داشتنی قدیمی درکنار چندین شخصیت جدید از این دنیا را به ما نشان داد. در این میان بیش از هرکس Dr. Strange به چشم آمد که طی سال‌های اخیر محبوبیت ویژه‌ای درمیان طرفداران دنیای مارول کسب کرده است. ما همچنین در این میان شاهد حضور Iron Man و Wolverine نیز بودیم.

در این میان مهم‌ترین نکته حضور شخصیتی جدید که The Hunter نام دارد بود و به گفته تیم سازنده او شخصیتی کاملا جدید بوده که با همکاری مارول ساخته شده و باید دید در آینده تا چه میزان شاهد حضور او در دنیای مارول خواهیم بود. در سوی دیگر Lilith با لقب مادر اهریمن‌ها (Mother of Demons) حضور دارد که هدف اصلی ما و تیم Midnight Suns شکست دادن او و نیروهایش است. بازی Marvel Midnight Suns طی ماه مارس سال ۲۰۲۲ برابر با ۱۰ اسفند سال ۱۴۰۰ الی ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۱ منتشر خواهد شد. این عنوان برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه اشاره شد که در روز ۱ سپتامبر برابر با با ۱۰ شهریور ماه اطلاعات بیشتر به همراه گیم‌پلی از این عنوان منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا