#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر جدید Marvel’s Midnight Suns با حضور کاپیتان آمریکا

استیو راجرز می‌آید!

تریلر جدید بازی Marvel’s Midnight Suns منتشر شد. این تریلر تمرکز زیادی روی اولین انتقام‌جوی مارول، یعنی کاپیتان آمریکا دارد.

تریلر جدیدی برای بازی Marvel’s Midnight Suns منتشر شد و این تریلر تمرکز خاصی روی استیو راجرز یا همان کاپیتان آمریکا دارد. این سوپر سرباز به عنوان اولین اونجر به مبارزه با Lilith و نیروهایش می‌پردازد.

در این ویدیو، کارکتر کاپیتان آمریکا با کوبیدن روی سپر خودش، می‌تواند Aggro یا توجه دشمنان را به خودش جلب کند. او همچنین می‌تواند با پرتاب سپر خود، به چندین دشمن آسیب برساند و یا به کمک آن، تعداد زیادی از دشمنان در یک خط صاف را از پیش روی خود بردارد. همچنین به لطف استفاده از Rune ها در سپر، او می‌تواند از قدرت آتش نیز بهره ببرد.

بازی Marvel’s Midnight Suns در تاریخ ۷ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با روز ۱۵ مهر) برای پلتفرم‌های پلتفرم‌های پی‌سی، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری اکس/اس و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. همچنین نسخه مخصوص پلتفرم نینتندو سوئیچ نیز در آینده‌ای نامعلوم منتشر خواهد شد. اخیرا یکی از سازندگان این بازی به نام Jake Solomon اظهار کرده که این بازی هیچ ارتباطی با جدیدترین فیلم از جهان سینمایی مارول، یعنی فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness ندارد.

نظر شما در مورد بازی Marvel’s Midnight Suns چیست؟ آیا به این بازی امید دارید و آن را تهیه می‌کنید؟ کدام یک از کارکتر‌های حاضر در این بازی را بیشتر دوست دارید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا