تماشا کنید: آهنگ تم اسپایدرمن 2099 بر اساس موسیقی آنشرلی با موهای قرمز است!

نکات مخفی موسیقی متن تمامی ندارد

تماشا کنید: آهنگ تم اسپایدرمن 2099 بر اساس موسیقی آنشرلی با موهای قرمز است! سورنا رضایی ۱۴ ۰۵ شهریور ۱۴۰۲ مارول

یکی از کاربران شبکه اجتماعی تیک تاک با انتشار ویدیویی ثابت کرده آهنگ تم اسپایدرمن 2099 بر اساس موسیقی آنشرلی با موهای قرمز است!

[در صورت عدم تماشای فیلم، از مطالعه مطلب خودداری فرمایید] اگر بحث فروش جهانی را کنار بگذاریم، Spider-Man: Across the Spider-Verse بدون هیچ گونه شک و شبهه‌ای یکی از بهترین فیلم‌های سینمایی سال ۲۰۲۳ میلادی است. محصول جدید سونی، مدتی پس از Spider-Man: Into the Spider-Verse جریان دارد. مایلز مورالز در تلاش است بین زندگی دوگانه‌اش (زندگی ابرقهرمانی و زندگی بعنوان یک نوجوان عادی) تعادلی برقرار کند که ملاقات غیرمنتظره با گوئن استیسی همه چیز را بهم می‌ریزد.

عوامل مختلفی در موفقیت فیلم مرد عنکبوتی: در میان جهان عنکبوتی دخیل بوده‌اند که یکی از آن‌ها قطعاً موسیقی متن بوده است؛ موسیقی‌ای که حاصل تلاش‌های دنیل پمبرتن (Daniel Pemberton) به شمار می‌رود. او نه تنها موسیقی گوشنواز و هیجان انگیزی را ساخته شده، بلکه جزئیات غیرمنتظره‌ای را در آن گنجانده است؛ برای مثال، کاربران مدتی پس از انتشار نسخه بلوری متوجه شدند آهنگ تم پراولر که در انتهای فیلم قرار گرفته، در واقع تم مایلز مورالز است که به شکل معکوس پخش می‌شود. البته مورد مزبور تنها نکته مخفی‌ای نیست که در موسیقی متن این فیلم گنجانده شده است.

یکی از کاربران تیک تاک (با نام کاربری dj.cupcakes) چندی پیش ویدیویی را منتشر و بواسطه آن ثابت کرد آهنگ تم اسپایدرمن 2099 بر اساس موسیقی خاطره انگیز سریال آنشرلی با موهای قرمز، یعنی Careless Whisper است. نجوای بی پروا اثر جرج مایکل (George Michael) بوده و نه تنها در ایران، بلکه در جهان شهرت دارد. در ضمن، دنیل پمبرتن ویدیو مزبور را در اکانت خود در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) به اشتراک گذاشت تا هیچ گونه شک و شبه‌ای نسبت به ادعای dj.cupcakes باقی نماند. او در بخش کپشن نوشت: «لعنتی، دستگیر شدم!»

قسمت سوم مجموعه انیمیشن‌های مایلز مورالز با نام Spider-Man: Beyond the Spider-Verse شناخته شده و قرار بود اوایل سال آینده میلادی (فروردین ۱۴۰۳) به سینماها بیاید اما اکرانش تا اطلاع ثانوی عقب افتاده است.

4.5 16 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

14 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا