زندیا در اسپایدرمن ۴ یک نقش کلیدی خواهد داشت

یک فرصت عالی برای زندیا

زندیا در اسپایدرمن ۴ یک نقش کلیدی خواهد داشت پیمان امامی ۵ ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ مارول
بیوگرافی زندیا

اگرچه مارول (Marvel Studios) هنوز در حال کار بر روی فرانچایز اسپایدرمن (Spiderman) است، اما به نظر می‌رسد که نقش زندیا (Zendaya) در اسپایدرمن ۴ کلیدی‌تر از همیشه خواهد بود.
فیلم پرفروش مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) نه‌تنها تمام بازیگران نقش اسپایدرمن را گرد هم آورد، بلکه موجب شد انتظارات مخاطبان از فیلم بعدی بالاتر رود. به همین دلیل، قسمت چهارم در حال حاضر به یکی از چالش‌های مهم MCU تبدیل شده است.
با وجود این، ما هنوز چیزی درباره داستان احتمالی این فیلم نمی‌دانیم. اما مطمئنیم که اسپایدرمن ۴ ساخته خواهد شد. زیرا کوین فایگی (Kevin Feige)، رییس استودیو مارول، خبر تولید آن را تایید کرده است. او همچنین از آغاز نگارش فیلمنامه خبر داده و گفته: «نویسندگان [مارول] اکنون در حال تهیه پیش‌نویس فیلمنامه هستند».

پیش‌تر نیز ددلاین فاش کرده بود که استودیو در حال مذاکره با تام هالند، زندیا و جان واتس (Jon Watts) برای همکاری دوباره در فیلم اسپایدرمن ۴ است. خبری که اخیرا توسط مدیر اجرایی سونی پیکچرز (Sony Pictures) تایید شد.

حضور زندیا در قسمت چهارم اسپایدرمن

تا همین چند وقت پیش، برخی از طرفداران فکر می‌کردند که آینده خوبی در انتظار شخصیت میشل جونز (Michelle Jones) نیست. زیرا ممکن است از اهمیت او در قسمت‌های بعدی اسپایدرمن کاسته شود. اما اخبار و اطلاعات جدید دقیقا خلاف این نظر را نشان می‌دهند.
گفته می‌شود که فیلم اسپایدرمن ۴ قرار است بر شخصیت میشل جونز (با بازی زندیا) به طور ویژه تمرکز کند و یک نقش کلیدی را برای او در نظر بگیرد.

این نشان می‌دهد که MJ حضور موثر و مهمی در داستان فیلم خواهد داشت. حضوری که احتمال دارد بر شخصیت پیتر پارکر هم تاثیر بگذارد و کنش‌های او را جهت‌مند کند. از این رو، شاید زندیا نیز بتواند استعدادهای بازیگری خود را در فیلم اسپایدرمن ۴ به طور چشمگیرتری نشان دهد.

3.6 14 آراء
امتیاز مطلب


guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا