#مهسا_امینی

آیا آینده تام هالند در دنیای سینمایی مارول مشخص شد؟

سه‌گانه دوم مردعنکبوتی در MCU

آیا آینده تام هالند در دنیای سینمایی مارول مشخص شد؟ پارسا خلیلی ۰ ۱۹ تیر ۱۴۰۱ مارول
آینده تام هالند در دنیای سینمایی مارول

یکی از پروژه‌های فاز چهارم مارول که توجه همه طرفداران را به خودش جلب کرد، سومین فیلم سه‌گانه اول تام هالند بود. بعد از پایان تلخی که این فیلم برای پیتر پارکر رقم زد، آینده تام هالند در MCU در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در حال حاضر برنامه‌های استودیو مارول برای مردعنکبوتی تام هالند (Tom Holland) پیرو موفقیت فیلم Spider-Man: No Way Home خیلی مشخص نیست. اولین سه‌گانه او با موفقیتی بزرگ به پایان رسید و تا به امروز نزدیک به چهار میلیارد دلار در گیشه جهانی فروش داشت، اگرچه سومین فیلم او بخشی از سفر مردعنکبوتی در دنیای سینمایی مارول را به پایان رساند.

طبق قرارداد فعلی خود، هالند تنها برای یک پروژه دیگر با استودیو مارول قرارداد دارد. اما این بدان معنا نیست که کار مارول با این ابرقهرمان محبوب و دوست داشتنی تمام شده، زیرا تولید قسمت چهارم فیلم مردعنکبوتی قبلا توسط کوین فایگی (Kevin Feige) تایید شده بود. از طرفی دیگر سونی هنوز در تلاش است تا دنیای سینمایی مردعنکبوتی خود را با فیلم‌هایی مانند Kraven the Hunter و Madame Web گسترش دهد.

قسمت چهارم مردعنکبوتی، چه آینده‌ای را برای تام هالند رقم می‌زند؟

جف اسنایدر (Jeff Sneider) از وب‌سایت آنکلر در رابطه با آینده تام هالند در MCU صحبت کرد و قسمت چهارم را عنوانی کلیدی در به تصویر کشیدن ادامه داستان پیتر پارکر توصیف کرد. 

ممکن است سونی برنامه‌هایی برای تولید و ساخت سه‌گانه دوم مردعنکبوتی در دست داشته باشد، اما تام هالند در حال حاضر هیچ قرارداد جدیدی با مارول و سونی امضا نکرده است. به همین خاطر تمامی برنامه‌های موجود، غیر رسمی تلقی می‌شوند. اشتباه نکنید، من مطمئن هستم که داستان‌های بیشماری برای تعریف کردن وجود دارد و قسمت چهارم عنوانی کلیدی در به تصویر کشیدن ادامه داستان پیتر پارکر خواهد بود. این دو کمپانی بزرگ صرفا به استراتژی و برنامه‌ای مناسب در محقق کردن این امر نیاز دارند.

سونی به وضوح دلایل زیادی برای بستن قراردادی جدید با تام هالند دارد که درنهایت می‌تواند به جبران شکست‌های مالی ناشی از عناوین دیگر خود مانند Morbius منجر شود. سومین عنوان از سه‌گانه اول مردعنکبوتی به یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های تاریخ MCU تبدیل شد و همچنین با فروش بی‌نظیر دو میلیارد دلاری در گیشه جهانی، موفق به کسب بالاترین امتیاز بین عناوین دیگر فرانچایز مردعنکبوتی شد.

در پایان، این گزارش نباید باعث نگرانی بیش از حد طرفداران شود، زیرا هالند چندین بار اعلام کرده که قبل از پوشیدن دوباره لباس مردعنکبوتی، قصد دارد مدتی از بازیگری فاصله گرفته و کمی استراحت کند. هنوز داستان‌های بیشماری از این ابرقهرمان دوست داشتنی باقی مانده و همین امر باعث می‌شود تا او باری دیگر تارزنان به دنیای سینمایی مارول بازگردد.

نسخه دیجیتالی و بلوری فیلم Spider-Man: No Way Home هم اکنون در دسترس است. همچنین در تاریخ دوم سپتامبر می‌توانید از تماشای نسخه‌ای طولانی‌تر که حاوی برخی سکانس‌های حذفی جذاب است، لذت ببرید. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا منتظر قسمت چهارم مردعنکبوتی هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا