نقش کریون شکارچی در Spider-Man 3 احتمالا به‌زودی بازیگر خود را خواهد شناخت

مارول به دنبال بازیگری شبیه به یوئل کینامان می‌گردد

نقش کریون شکارچی در Spider-Man 3

اگر حدس و گمان‌ها صحیح باشد، مارول روند جستجو را آغاز کرده تا بازیگر مناسب برای نقش کریون شکارچی در Spider-Man 3 را بیاید.

در پی موفقیت‌های Spider-Man: Far From Home در جلب بازخوردهای مثبت و همچنین دستیابی به فروش بسیار بالا، کارشناسان و مخاطبان انتظار داشتند ساخت قسمت سوم مرد عنکبوتی در دستور کار قرار بگیرد اما اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ داد. والت دیزنی و سونی برای تمدید حضور پیتر پارکر در دنیای سینمایی مارول به توافق نرسیده و در نتیجه، خبری از ساخت دنباله‌ی Far From Home نخواهد بود. دست‌اندرکاران فیلم‌های مرد عنکبوتی از جمله تام هالند (Tom Holland) تلاش خود را به کار گرفتند تا مدیران دو شرکت بار دیگر پای میز مذاکره بنشینند. در همین حین، طرفداران هم با انتشار پست‌ها و متن‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی خواسته‌ی مشابهی را مطرح کردند.

تلاش‌ها نتیجه داد و ضمن امضای قراردادی جدید بین والت دیزنی و سونی، ساخت مرد عنکبوتی 3 تایید شد. در حال حاضر هیچ گونه اطلاعات رسمی پیرامون این فیلم نداریم اما گمانه‌زنی‌ها از حضور کریون شکارچی (Kraven the Hunter) در داستان خبر می‌دهند. جان واتس (Jon Watts) کارگردان فیلم‌های Spider-Man: Homecoming و Spider-Man: Far From Home در یکی از مصاحبه‌های خود اعتراف کرد اگر تصمیم‌گیری بر عهده‌ی او بود، سرگئی نیکلایویچ کراوینوف را به عنوان آنتاگونیست اصلی قسمت سوم انتخاب می‌کرد. بیان چنین جمله‌ای کافی بود تا گمانه‌زنی‌هایی پیرامون معرفی نسخه‌ی سینمایی این ابرشرور به وجود بیاید. در ضمن، تعدادی از صحنه‌های Spider-Man 3 در ایسلند فیلمبرداری خواهند شد. عده‌ای معتقد هستند لوکیشن‌های این کشور برای معرفی کریون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اگر گمانه‌زنی‌های طرفداران صحیح باشد، مارول روند جستجو را شروع کرده تا بازیگر مناسب برای نقش کریون شکارچی در Spider-Man 3 را پیدا کند؛ چندی پیش وب سایت Murphy’s Multivers با انتشار یک مطلب ادعا کرد استودیوی مارول به دنبال یک بازیگر شبیه به یوئل کینامان (Joel Kinnaman) می‌گردد تا در قسمت سوم مرد عنکبوتی ایفای نقش کند. آن گزارش هیچ گونه جزئیاتی را پیرامون نقش مورد بحث به اشتراک نگذاشته اما طرفداران اعتقاد دارند سازندگان به دنبال بازیگری مناسب برای ایفای نقش کریون هستند. کینامان یکی از بازیگران دنیای سینمایی دی‌سی بوده و نقش ریک فلگ را در The Suicide Squad بر عهده دارد. از همین رو، طبیعی است که مارول به جای مذاکره با این بازیگر سوئدی، به دنبال هنرپیشه‌ای شبیه به او باشد.

کریون شکارچی توسط استن لی (Stan Lee) و استیو دیتکو (Steve Ditko) خلق شده و نخستین بار در شماره‌ی ۱۵ کمیک بوک The Amazing Spider-Man (آگوست سال ۱۹۶۴) معرفی شد. خانواده‌ی او در زمان تزار در طبقه‌ی اشرافی قرار داشتند اما در پی انقلاب فوریه (پایان حکومت رومانف‌ها) مجبور شدند کشور را ترک و به آمریکا مهاجرت کنند. نیکلایویچ کراوینوف برخلاف دیگر شکارچیان علاقه‌ای به استفاده از سلاح سرد یا گرم نداشته و ترجیح می‌دهد با دستان خالی به مقابله با شکار خود بپردازد. او همچنین می‌خواهد با شکست مرد عنکبوتی لقب «بهترین شکارچی جهان» را به دست بیاورد.

قسمت سوم مرد عنکبوتی از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر سال ۲۰۲۱) در آمریکا اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا