اشاره بازی مرد عنکبوتی 2 به دردویل در یک اتاق مخفی

دردویل، پنهان در سایه‌ها

اولین بسته الحاقی بازی مرد عنکبوتی 2

اینطور که شواهد نشان می‌دهند، اولین بسته الحاقی بازی مرد عنکبوتی 2 روی دردویل و دکتر استرنج تمرکز خواهد داشت.

بازی Marvel’s Spider-Man ایستراگ‌های متعددی را در خود جای داده که یکی از آن‌ها به دردویل مربوط می‌شود. به بیان دقیقتر، کاربران حین جستوجو در نقشه قسمت اول متوجه شده بودند دفتر وکالت مت مورداک و فاگی نلسون در یکی از خیابان‌ها واقع شده است. نکته جالب ماجرا اینجا است که چنین ایستراگی در نسخه دوم، یعنی Marvel’s Spider-Man 2 هم وجود دارد. البته تابلوی دفتر کار مورداک و نلسون برای مدتی حذف شده بود که اخیراً بازگشته است.

برایان اینتهر (Bryan Intihar) یکی از اعضای استودیوی اینسامنیاک گیمز بوده و بعنوان کارگردان خلاق روی Marvel’s Spider-Man 2 کار کرده است. او چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت IGN انجام داد و در پاسخ به گمانه زنی‌های پیرامون انتشار یک بسته الحاقی با محوریت دردویل گفت: «سوال خیلی خوبی پرسیدید. به‌نظر من عجله نکنید و گوش به زنگ باشید. با این حال، مورد جالبی را پیدا کردید.» اگرچه چنین پاسخی برای طرفداران کافی بود، آن‌ها موفق شده‌اند نکته مخفی دیگری را کشف کنند.

اینطور که بنظر می‌رسد، کاربران باید خودشان را برای عرضه اولین بسته الحاقی بازی مرد عنکبوتی 2 با محوریت دردویل و دکتر استرنج آماده کنند. ماجرا از این قرار است که یکی از کاربران بطور اتفاقی با اتاقی مخفی در پشت یک کتابفروشی واقع در Upper West Side District مواجه شد. امکان ورود به این اتفاق وجود نداشته اما می‌توان داخلش را دید. این اتاق نمادهایی را در خود جای داده که ظاهراً به سازمان تبهکاری The Hand تعلق دارند.

The Hand یک گروه متشکل از نینجاها بوده و در کمیک بوک‌های مارول دشمن مت مورداک یا همان دردویل به شمار می‌رود. از دیگر مواردی که در اتاق دیده می‌شود، می‌توان به شمشیر و سلاح‌های گرم اشاره کرد. در ضمن، اگر به آن سمت ساختمان رفته و داخل کتابفروشی بروید، با نمادی در پشت یک قفسه مواجه می‌شوید که شدیداً یادآور دکتر استرنج و ساختمان مشهورش، یعنی Sanctum Sanctorum است.

دفتر وکالت مت مورداک، صحبت‌های کارگردان خلاق بازی و حالا هم اتاقی مخفی، کاربران را به اطمینان رسانده که اینسامنیاک گیمز مشغول محتوایی جدید برای بازی مرد عنکبوتی 2 است؛ محتوایی که قطعاً به دردویل ربط خواهد داشت.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا