کارگردان بازی Spider-Man 2 از احتمال کراس اور دردویل گفت

بسته الحاقی شیطان هلزکیچن؟!

کارگردان بازی Spider-Man 2

به‌دنبال خبرساز شدن یکی از ایستراگ‌ها، برایان اینتیهار (Bryan Intihar)، کارگردان بازی Spider-Man 2 سکوت خود را شکسته و به احتمال کراس اور دردویل اشاره کرده است.

بر کسی پوشیده نیست که استودیو اینسامنیاک گیمز چقدر عاشق ایستراگ و رفرنس‌های کمیکی است. از برج انتقام جویان گرفته تا خانه دکتر استرنج و دفتر وکالت مت مورداک، ایستراگ و رفرنس‌های بی‌شمار به تاریخ هشتاد ساله مارول یکی از بزرگترین نقاط قوت بازی Marvel’s Spider-Man بود. خوشبختانه این موضوع برای دنباله پرسروصدای Marvel’s Spider-Man 2 نیز صدق می‌کند، چراکه حین تاب خوردن در شهر نیویورک می‌توانید نکات و ایستراگ‌های متعددی پیدا کنید.

حالا به‌لطف طرفداران تیزبین مشخص شده که استودیو اینسامنیاک گیمز در جدیدترین اثر خود، ایستراگ مربوط به دردویل را دستکاری کرده است. ماجرا از این قرار است که نام نلسون و مورداک به‌طرز مشکوکی از تابلوی دفتر وکالت مت مورداک حذف شده و یک اعلامیه حاوی مضمون “خروج صورت پذیرفته” روی دیوار نصب شده است. شمار سوالات و گمانه‌زنی‌ها در فضای مجازی به‌قدری زیاد بوده که برایان اینتیهار، کارگردان خلاق پروژه به‌تازگی مجبور شده در مصاحبه با رسانه IGN، درباره‌اش صحبت کند.

وقتی IGN در پادکست خود از برایان اینتیهار درباره تابلوی گمشده پرسید، او خاطرنشان کرد که این اقدام کاملا عمدی بوده و به‌منظور اشاره به محتوای احتمالی آینده صورت گرفته است.

سوال خیلی خوبی پرسیدید. به‌نظر من عجله نکنید و گوش به زنگ باشید. با این حال، مورد جالبی را پیدا کردید.

استودیو اینسامنیاک گیمز پیش‌تر درباره احتمال ساخته شدن اسپین آفی با محوریت ونوم صحبت کرده و از طرفی دیگر سخت مشغول توسعه بازی به‌شدت مورد انتظار ولورین است. بنابراین خیلی دور از ذهن نیست که در آینده‌ شاهد رونمایی از بازی انفرادی دردویل یا انتشار بسته الحاقی چند قسمتی با محوریت شیطان هلزکیچن برای بازی Spider-Man 2 باشیم. اگر به‌خاطر داشته باشید، اینسامنیاک برای بازی اول یک بسته الحاقی سه قسمتی منتشر کرد و به‌واسطه آن، پای شخصیت‌های نمادینی همچون بلک کت و هامرهد را به دنیای مارولی خود باز کرد.

با توجه به اینکه داستان بازی ولورین قراره در دنیای اسپایدرمن روایت شود، احتمال دیدن سایر شخصیت‌های نمادین مارول نمی‌تواند غیرممکن باشد. اگر برنامه توسعه‌دهندگان برای دردویل در قالب بسته الحاقی باشد، در آینده‌ای نزدیک حتما اخبارش را خواهیم شنید.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا