1%
  • 0/10

به‌روزرسانی جدید Spider-Man 2 می‌تواند باعث دردسر شود

کاربران مراقب باشند

به‌روزرسانی جدید Spider-Man 2 می‌تواند باعث دردسر شود ۲ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ بازی | گیم کپی لینک
به‌روزرسانی جدید Spider-Man 2

استودیو اینسامنیاک به دنبال انتشار به‌روزرسانی جدید Spider-Man 2 به کاربران اخطار داد مراقب مشکلی که می‌تواند توسط به‌روزرسانی ایجاد شود باشند.

به دنبال انتشار بازی Spider-Man 2 در سال گذشته، بسیاری از طرفداران خواستار اضافه شدن قابلیت نیو گیم پلاس به بازی بودند. قابلیتی که به گیمر اجازه می‌دهد با تمامی مهارت‌ها و اسکیل‌هایی که در پلی‌ترو نخست به دست آورده، بازی را مجددا از ابتدا آغاز کند. در همین راستا استودیو اینسامنیاک (Insomniac Games) وعده داد که مشغول کار بوده تا این قابلیت به بازی اضافه شود.

اکنون پس از گذشت چند ماه از عرضه، سرانجام به‌روزرسانی جدید Spider-Man 2 قابلیت مورد بحث را به بازی اضافه کرده است. به‌علاوه قابلیت تجربه مجدد مراحل یا Mission Replay، لباس‌های جدید، استایل جدید گجت‌هاوف ارتقاع لول کپ و در کنار سایر محتویات دیگر نیز بخشی از این به‌روزرسانی جدید بوده‌اند. با این حال این به‌‍روزرسانی ممکن است باعث دردسر گیمر شده و به همین دلیل تیم سازندگان اخطاریه مهمی در خصوص آن صادر کرده‌اند.

مدت زمان کوتاهی پس از انتشار به‌روزرسانی جدید بازی، استودیو توسعه‌دهنده اعلام کرد که این به‌روزرسانی باعث می‌شود کاربران به منو توسعه بازی دسترسی پیدا کنند. استفاده از این منو می‌تواند سبب شود تمامی سیوهای گیمر دچار مشکل شده و همین‌طور تمامی تروفی‌های به دست آمده نیز از بین بروند.

با این حال سازندگان اظهار داشته‌اند تجربه خود بازی مشکلی ایجاد نخواهد کرد. به گفته اینسامنیاک، تیم سازنده سخت مشغول کار است تا با انتشار به‌روزرسانی دیگری در سریع‌ترین زمان ممکن، مشکل به وجود آمده را برطرف نماید با این حال تاکنون زمان عرضه مشخصی برای انتشار آن اعلام نشده است.

اگرچه در حالت کلی و به گفته سازندگان، تجربه بازی به خودی خود، مشکلی به همراه نداشته و گیمرها تنها باید مراقب باشند تا با منو توسعه اشاره شده کاری نداشته باشند. عنوان مذکور برای کنسول پلی استیشن 5 در دسترس قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments