1%
  • 10/10

تصویری رسمی از ابرشرور اولین بسته الحاقی بازی اسپایدرمن ۲ لو رفت

ظهور ابرشروری جدید!!

تصویری رسمی از ابرشرور اولین بسته الحاقی بازی اسپایدرمن ۲ لو رفت ۸ ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بسته الحاقی بازی اسپایدرمن ۲

ظاهرا لو رفتن اطلاعات محرمانه اینسامنیاک گیمز همچنان ادامه دارد، چراکه به‌تازگی تصویری رسمی از ابرشرور اولین بسته الحاقی بازی اسپایدرمن ۲ توسط هکرها لو رفته است.

چند ماهی است که شایعه ساخته شدن سه بسته الحاقی بازی اسپایدرمن ۲ در فضای مجازی بین طرفداران دست به دست می‌شود. ماجرا از این قرار است که پیرو حمله سایبری گروه هکری ریسیدا، چیزی حدود دو ترابایت اطلاعات محرمانه استودیو اینسامنیاک گیمز لو رفت و برنامه بلند مدت آنها که شامل اسپین آف کوتاه ونوم، سه‌‌گانه مردان ایکس، چندین گیم‌پلی تکمیل نشده ولورین و بازی مولتی‌پلیر کنسل شده اسپایدرمن می‌شد. البته هکرها در کنار این عناوین مورد انتظار، از توسعه سه بسته الحاقی رایگان برای دنباله شاهکار Marvel’s Spider-Man 2 نیز خبر داده بودند که طی هفته اخیر حسابی خبرساز شده است.

استودیو اینسامنیاک گیمز هنوز نسبت به این موضوع واکنش نشان نداده، اما آپدیت تازه منتشر شده، عمدا یا سهوا گمانه‌زنی‌های اخیر را تایید کرده، چراکه به‌خاطر یکی از باگ‌های آپدیت جدید، بازیکنان برای مدت کوتاهی به منوی دستورات توسعه‌دهندگان دسترسی پیدا کرده بودند. در این منوی دستورات لیستی از مراحل غیرقابل دسترس با عناون Beetle Invasion قابل مشاهده بود که شامل ماموریت‌های گروگان‌گیری و یک باس فایت می‌شد. بنابراین تا اینجای کار صحت داشتن اطلاعات لو رفته تاحدودی تایید شده است.

طبق اطلاعات لو رفته، می‌دانیم که اولین بسته الحاقی Beetle Invasion نام دارد و به احتمال زیاد شخصیت ابنر جنکینز (Abner Jenkins) با نام مستعار بیتل را به دنیای مارولی اینسامنیاک گیمز معرفی خواهد کرد. او یکی از ابرشرورهای کمترشناخته شده اسپایدرمن است که تنها در کمیک‌ها دیده شده و منبع قدرتش، یک لباس جنگی فوق‌پیشرفته‌ است. این تمام اطلاعاتی بود که تا اینجای کار به بیرون درز کرده، اما خوشبختانه یا متاسفانه هکرها به همین بسنده نکردند و به‌تازگی از اولین تصویر رسمی این ابرشرور که در زیر قابل مشاهده است، پرده برداشتند.

توجه داشته باشید که این تصویر صرفا یک کانسپت آرت است و لزوما نمایان‌گر طراحی نهایی او نیست. اگر اینسامنیاک گیمز واقعا مشغول توسعه بسته الحاقی بازی اسپایدرمن ۲ باشد، مطمئنا در آینده‌ای نه‌چندان با انتشار تیزری کوتاه، از ظاهر نهایی بیتل رونمایی خواهد کرد. 

بازی Spider-Man 2 هم اکنون به‌صورت انحصاری روی کنسول پلی استیشن 5 قابل تجربه است و به‌ احتمال زیاد اواخر سال جاری برای پی‌سی پورت می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments